Wpis z mikrobloga

Większą bekę od dyrekcji Trójki mam tylko z wykopków co to oburzają się, że teraz to Kazik Kaczora krytykuje, ale w 2015 to mówił żeby dać PiS szansę, a na dodatek nie chciał się włączyć w protesty KODu xD

Nie wiem skąd w Polakach przeświadczenie, że trzymanie się wciąż jednego zdania i wciąż jednych poglądów to cnota? Czyż nie jest to zacofany fundamentalizm?

Co jest złego w tym, że ktoś zmienił pogląd na jakiś temat? Że coś przemyślał, dojrzał, przanalizował? Że dał komuś (PiSowi) szansę i ocenił go po owocach, a nie od razu dołączył do któregoś obozu, żeby odegrać rolę w wojnie polsko-polskiej?
#kazik #trojka #muzyka #bekazpisu
  • 19
  • Odpowiedz
@adijos93: a co to Kazik jest jakimś politycznym insiderem? Sam nie głosowałem na pis w 2015, ale też nie płakałem, że wygrali. Nie przypuszczałem, że np z mediami zrobią taki gnój.
  • Odpowiedz
@ksaler: to, że było kilku wykopków którzy "chcieli pisowi dać szansę" nie oznacza, że chcieli tego wszyscy. A Twoja wypowiedź wrzuca wszystkich "wykopków" do jednego wora. Kojarzysz ten obrazek? Zdecydowana większość tu zgromadzonych podzielała wtedy zdanie wieszcza z obrazka.

po prostu nie lubię takiego generalizowania, a w tym przypadku szczególnie - bo nastroje były zupełnie inne i większość wykopków nie chciała dawać tej szansy.
KONONOWlCZ - @ksaler: to, że było kilku wykopków którzy "chcieli pisowi dać szansę" n...

źródło: comment_1589662432DnCiXqAPnbQwNUGVpHT7oj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KONONOWlCZ: przeczytaj jeszcze raz mój post bo go nie zrozumiałeś. Piję do wykopów którzy jadą teraz po Kaziku który nagrał piosenkę o Kaczorze mimo że wcześniej deklarował, żeby dać PiS szanse.
  • Odpowiedz
Nie przypuszczałem, że np z mediami zrobią taki gnój.


@ksaler: a pamiętasz rządy pisu 2005-2007? Wtedy też była podobna atmosfera, ale ludzie potrzebowali tylko kilku lat żeby o tym zapomnieć.
  • Odpowiedz
@ksaler: Każdy kto pamięta 2005-2007 i pamięta jak tworzyła się sekta smoleńska powinien był wiedzieć jak się skończy danie władzy PiSowi
  • Odpowiedz
@Papilon: bez przesady. 2005-07 nie było takiej sytuacji z mediami, jak dziś. Wtedy były głównie walki wewnątrz koalicji. Poza tym więcej mówiło się o pomysłach LPR czy Leppera a nie PiS.
  • Odpowiedz
a pamiętasz rządy pisu 2005-2007? Wtedy też była podobna atmosfera, ale ludzie potrzebowali tylko kilku lat żeby o tym zapomnieć.


@Papilon: Nie, nie było. Była inna atomosfera budowana głównie przez Giertycha i Leppera
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Że dał komuś (PiSowi) szansę i ocenił go po owocach, a nie od razu dołączył do któregoś obozu, żeby odegrać rolę w wojnie polsko-polskiej?


@ksaler: bo prawda jest taka, że tylko debile uważali, że ci politycy zasługują na "swoją szansę". Wśród wykopków jest przecież to samo - nagle się wszyscy obudzili, tak jakby poglądy i motywacje tej partii były jakąś tajemnicą. Na dodatek niektórym "przebudzonym" wydaje się, że receptą jest Konfederacja
  • Odpowiedz
@tymeek: cóż dla mnie tylko debil ocenia inną grupę ludzi noe po owocach ich działań tylko po domniemanych intencjach. Ale każdy może mieć swoje zdanie...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksaler: każdy może mieć swoje zdanie; ale debilem jest ten, kto twierdzi, że najpierw musi się sparzyć, żeby stwierdzić, że piec nad którym się dymi jest gorący.
  • Odpowiedz
@tymeek: hah ok ale w latach 2005-07 pis się nie zasadzal na media czy SN tak, jak teraz, więc bez przesady, że każdy powinien wiedzieć, co będą robić teraz :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ksaler: no jakoś sporo osób wiedziało i ostrzegało. Było sporo sygnałów, że Kaczyński obrał taktykę Orbana od samego początku - to nie był jakiś genialny przewrót, wystarczyło nie być ślepym i naiwnym. Chcesz to przejrzyj moje wpisy i znajdziesz żale wylewane ponad 3 lata temu. Nie byłem jedyny - sporo osób ostrzegało przed bagatelizowaniem tego, co robi ta partia.
  • Odpowiedz