Wpis z mikrobloga

@MyDevil porzuciliście CT8? Na forum w wątku do odblokowywania kont macie jakiś zagraniczny spam z ładnymi paniami.

Prośby wiszą od paru tygodni, średnio to wygląda. Poleciłem CT8 paru znajomym, trafiła im się blokada i powiem wam że słabo to rzutuje na waszą reputację jako tej płatnej marki ( ͡° ʖ̯ ͡°) głupio teraz powiedzieć "kup płatne konto", mimo że ja sam korzystam od dawna i zawsze polecałem. Zresztą, konto to jedno, ale dane uwięzione na serwerze to cięższa sprawa.

#mydevil #ct8
  • 5
@aso824: Mnie z kolei zastanawia, czemu @MyDevil utrzymuje darmowy serwer? Taka forma reklamy? Wersja demo? Ale jeśli twierdzisz, że "słabo to rzutuje na reputację" to powinni to zlikwidować?

Tak z ciekawości, za co jest blokada? Nieaktywność? Treść?
@radekrad: za niezalogowanie się do webpanelu lub przez SSH przez 90 dni wpada blokada, bez informacji mailowej przed, która wymaga postu na forum żeby odblokować - wszystko jest zablokowane i dane są zamrożone. IMO słabo to wygląda, gdyby chociaż mail był, a tak te osoby co im poleciłem są tylko #!$%@? bo raz zapomnisz i skrzynka mailowa leży od 2 tygodni - bo gdzieś tyle czasu nikt tam nie zagląda