Wpis z mikrobloga

@szary_obcy ej to jest fikcja literacka. Idąc twoim tokiem myślenia to trzeba #!$%@?ć do więzienia każdego wykonawcę death metalu. Chociaż sam nie rozumiem tego typu muzyków, to jednak nie można kogoś oskarżać za coś, co wydarzyło się jedynie na kartce papieru.

A ja nie jestem prawakiem tylko centroprawakiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@jaxonxst: Tak jak Korwin korzysta z prawa do wolności słowa, tak inni mają prawo zgłaszać różne wnioski do prokuratury. Potępianie takiego zachowania u osób, które chcą pokierować jakąś sprawę na drogę sądową jest według mnie czymś podobnym do argumentu "oni próbują ograniczyć wolność słowa". Skoro czują, że jakieś zachowanie stanowi znamiona przekroczenia pewnej granicy, która podlega karze, to jak najbardziej niech sobie próbują coś z tym zrobić.

Cała sprawa mogłaby
  • Odpowiedz
@szary_obcy: Tak na serio, to taka sztuka czy humor o politycznej przemocy jest zupełnie skutecznym nośnikiem dla tych skrajnych idei. Kto ma wiedzieć (wink wink) ten wie, że tylko zbrojny przewrót może uratować Polskę (od socjalizmu).
  • Odpowiedz
Istnieje wolność słowa, a Poseł na Sejm RP ma reprezentować stanowisko i poglądy osób, które na niego głosowały.


@jaxonxst: Czyli jezeli partia pedofili wejdzie do sejmu to nalezy zgodzic sie na reprezentowanie stanowiska i pogladow takich osob?
  • Odpowiedz