Wpis z mikrobloga

@legotrex: @Hjuman: @niezwykly_89: ja tego nie podłączałam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dwa miesiące czekaliśmy na nową pralkę z agencji, wczoraj podłączyli, ucieszona zrobiłam dwa prania. Pierwsze pranie wyciągnięte gorące ale myślałam, że to przez to, że pranie 60 stopniach. Dzis już w 40 stopniach i wyjęłam tak samo gorące dlatego się zainteresowałam. No nic trzeba słać maila do agencji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Konata: pytam z ciekawości, może to będzie jakaś oszczędności że będzie pralka brała ciepłą wodę z bojlera i nie będzie sama grzała ale z drugiej strony jak nastawiasz sobie pranie na 30 a na bojlerze będziesz miała wodę o temperaturze 50 to trochę lipa
oszczędności że będzie pralka brała ciepłą wodę z bojlera


@legotrex: Nie będzie oszczędności, wszystkie elektryczne grzałki mają niemal 100% sprawności, więc pralka i boiler zużyją tyle samo prądu na podgrzanie wody. Tylko jak słusznie zauważyłeś, woda w boilerze może być niepotrzebnie gorętsza, więc zmarnujemy energię.
@Konata: Masz możliwość podłączenia tej pralki do ciepłej i zimnej wody, ale nie w ten sposób. Zobacz zdjęcia nr 4. Sprawdź czy ta rurka gdzieś tam nie wychodzi i nie ma elementu łączącego z zimną wodą.

Według mnie fuszerka jakich mało. Dzwoń do agencji.
@Perthro: wyciągam ubrania mega gorące, nie mówiąc o tym, że pralka zabiera mi dużo wody z bojlera więc sądzę, że to nie jest ok. Sama niczego nie zrobie, bo po prostu jak wynajmujesz mieszkanie na agencję, nie powinno się takich rzeczy robić samemu.