Wpis z mikrobloga

@pieczarkowy: nie słuchałem debaty, nie wiem co hołownia miał na myśli, ale ogólnie to nie jest tak, że rozdawnictwo jest zawsze dobre albo zawsze złe. Jak jest kryzys to socjal jest potrzebny, bez wsparcia państwa recesja jest znacznie głębsza i całę gałęzie gospodarki mogą praktycznie przestać istnieć (bo ludzie z know how nie poczekają 3 lata tylko wyjadą za robotą, rynki zbytu też znajdą nowych dostawców, powstaną nowe produkty których
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: To proste, nie głosuje na Hołownie, bo go kocham, tylko dlatego, że on jako jedyny może w II turze zmiażdżyć Dudę. A zresztą kto niby lepszy (z tych którzy mają szansę ofc), Kosiniak, który chce dbać o emerytów? Serio kuhwa, emeryci i rolnicy to grupy w największej potrzebie teraz? 13, 14 emerytura, darmowe leki, rosnąca w absurdalnym tempie minimalna emerytura, obniżony wiek emerytalny, a ten proponuje jeszcze wincyj dla
  • Odpowiedz
@CzaryMarek: wygląda słabo, mówi apatycznie i nie dostanie 4% w wyborach? poleciałeś grubo tutaj. możesz nie zgadzać się z poglądami (do czego masz prawo), ale takich wniosków chyba bym w życiu nie wyciągnął.

wydaje mi się, że nieważne jaki kandydat będzie w drugiej turze - ci co chcą głosować na dudę to zagłosują i tak, a ci co głosowali na innych kandydatów zagłosują przeciwko dudzie. ja zagłosuje na kogokolwiek w
  • Odpowiedz
@pieczarkowy: Myślę, że jak będzie Kosiniak w II turze, to go zbombardują, za wiek emerytalny, za bycie członkiem PSL (partii znanej z korupcji i kolesiostwa) i ma dużo mniejsze szanse niż Hołownia.
Bosak, no to jasne, nacjolo, więc pewnie w II turze by 30% nie dostał, dla lewicowego wyborcy, czy dużej części wyborców PO jest gorszy niż Duda, więc nawet nie ma sensu go rozważać.
  • Odpowiedz