Wpis z mikrobloga

Mirki, dziewczyna dostała dziś wiadomość z facebooka o treści "Oto twój kod logowania xxxxx Laz+nxCarLW". O żaden kod logowania nie prosiła, ktoś wie o co chodzi? Szczególne ten #!$%@? podpis na dole "Laz+nxCarLW". Zastanawiam się czy to nie jakiś hacker, czy inne gówno, do tego przychodzi w różnych godzinach. Trzymajcie screena.
#facebook #kod #sms #hacker #hacking #laz+nxCarLW
GruszM - Mirki, dziewczyna dostała dziś wiadomość z facebooka o treści "Oto twój kod ...

źródło: comment_1588719597kEaNgDMwOVnNgbUIpmvnQQ.jpg

Pobierz
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GruszM: bo to taka wiadomość dla telefonu żeby kod z smsa sam się przepisał do aplikacji na telefonie (twoim, jeżeli jest uruchomiona). Możesz olać te smsy, najlepiej zmień hasło, bo ktoś pewnie odgadł i teraz FB prosi o kod żeby potwierdzić że to ty. Jak hasło zmienisz to smsy ustaną.
Takie wiadomosci dostaja teraz ludzie w roznych miejscach na swiecie. Jak myslicie, to moze byc jakis blad fb? Bo w #!$%@? takich screenow jest z 2018 roku albo teraz z kwietnia.
@GruszM: hej, niedawno dostałem takiego samego smsa z tym dziwnym kodem. Szukałem odpowiedzi w internecie ale jest o tym bardzo mało i nic konkretnego. Też zablokowałem ten nr, zmieniłem hasło do fb i wylogowałem się ze wszystkich urządzeń. Wyjaśniło się coś w tym temacie? Dostawałeś później jeszcze jakieś dziwne smsy czy sprawa ucichła?