Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam prośbę o pomoc. Myślałem, że w tym roku odpuszczę grę online, jednak coś mnie podkusiło i niedawno dopiero zaczynałem praktycznie od zera. Reaktywowałem drugie konto i za jakieś gówno paczki podczas premiery tots PL trafiłem wymiennego złotego CR7 i za to zbudowałem ten skład. Z tego co jednak widzę, nawet w 5 czy 6 lidze są takie składy że ja p...... Kogo byście polecili te na dwie brakujące pozycje (ewentualnie inne oprócz całej pomocy - niewymienna) za 350 k? Obrona to chyba teraz podstawa? Szybka musi być i z dryblingiem. Warto kupować (VVD czy Söyüncü) - kto lepszy? Czy lepiej iść w napad? Z góry dzięki za pomoc!
#fut
marek-stefan - Cześć. Mam prośbę o pomoc. Myślałem, że w tym roku odpuszczę grę onlin...

źródło: comment_1588599774luZI6oEWRNrszgGhRt02Lo.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koldinho: tak właśnie pewnie zrobię, tyle, że haczyk jet w tym, że ich miałem przez chwilę (poszedł sell jak wzrosła cena) a byli bez szału (ale to może mylne po kilku meczach) VVD nie jest lepszy?
  • Odpowiedz
@marek-stefan: Nie wiem, nie grałem VVD, ale u przeciwników robił robotę. U mnie na przykład Bakayoko zaczął grać dopiero po 30 meczach, wcześniej wydawał mi się klockiem, który umie tylko podawać, Sarr po jakiś 10-15 meczach, więc trzeba przywyknąć do stylu danych kart. VVD ma tę zaletę, że praktycznie każdego napastnika kładzie na ziemie bez faulu, wadą jest to, że nie jest zwinny. Zależy jaki styl obrony preferujesz, jak grasz
  • Odpowiedz