Wpis z mikrobloga

Mirki, czy TV 60-65 cali będzie ok na odległość ~4 metrów? Niestety projektor odpada i muszę kombinować z TV. Coś do polecenia? Podobają mi się ambilight ;), ale wole lepsze parametry kosztem podświetlenia. Budżet 2500-3000. Trafi się coś ciekawego?
#telewizory
  • 5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mvvm: Z takim budżetem to tylko ambilight. Na dobre HDR nie masz co liczyć, a z takim rozmiarem to Oledy czy Qledy to odpadają.
  • Odpowiedz
@mvvm: Ja mam po przeprowadzce 2,5 metra i 55 cali to zbyt mało. Na 4 metry 65 powinno być okej. Zależy co kto lubi :)
Ciężko z tym budżetem coś dobrego. Jakbyś miał w okolicach 4 to już by było parę sensownych opcji.

LG lub Samsung lub Philips, ale ostatni już ponad budżet.

Samsung najlepszy kontrast i czerń, LG najlepszy smart i pilot magic, Philips - ambilight.
  • Odpowiedz
@Airwolff: 200 zł moge jeszcze dolozyc jesli warto :) dzięki za propozycje, czy ten Philips będzie lepszy pod względem innych specyfikacji czy tylko ze wzgledu na ambilight?
  • Odpowiedz
@mvvm:
Ten Philips to ten LG z linku z ambilightem, ale wolniejszym systemem (Android). Taka sama matryca.
Jeśli chodzi o matrycę, to tylko ten Samsung się różni wyższym kontrastem, ale i najzwyklejszym smartem. No i Philips ma mini klawiaturę z tyłu pilota, LG ma pilot z żyroskopem (na ruchy dłonią jak myszka), a Samsung standardowy pilot.
Philips i LG mają też sensowne wyszukiwanie głosowe.
  • Odpowiedz