Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki i mirabelki, jaki mikser ręczny warto kupić? Głównie chodzi o jakość, cena jest, powiedzmy, drugorzędna.
Jest jakiś czarny koń oferujący super stosunek jakość/cena, coś jak Moser w maszynkach do strzyżenia?

Aktualnie mam Zelmer Symbio (chyba) od prawie siedmiu lat, jest całkiem ok, ale go uszkodziłem.

#agd #mikser #cokupic
  • 9
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: Siemens, Bosch i Neff to jedna grupa. Nie wiem co mówisz mając na myśli tańsze sprzęty. Mikser Boscha z nowej serii o mocy 500W to pewnie jakoś koło 200-250 się zakręci - wydaje mi się to całkiem sporo jak za urządzenie bez dodatkowych akcesoriów i misy. Chcesz wydać więcej to kup mikser ręczny kitchenaida ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zakoo: a ten Bosch będzie w czymś lepszy niż Zelmer za 150?

W kitchenaid nie mają ręcznych, zresztą trochę to wygląda jak próba wciśnięcia przyzwoitego sprzętu za nieprzyzwoite pieniądze z powodów snobistycznych, coś jak odkurzacz Kirby albo te tam roboty kuchenne za 5k.
Ogólnie mogę i zapłacić tego tysiaka za mikser, o ile warto.
  • Odpowiedz
@LubieSzaszylkiZLublina: KitchenAid ma miksery ręczne, ale to śliski temat jeżeli chodzi o tą markę. Z perspektywy osoby sprzedającej przez kilka lat AGD i opiekującej się kilkuosobowym serwisem urządzeń tego typu z czystym sumieniem polecam miksery Bosch / Siemens ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozmawiamy w tej chwili konkretnie o mikserach ręcznych i tylko tych o mocy 500W. Jak zapytałbyś o robot kuchenny to propozycja byłaby inna (
  • Odpowiedz
@SF71H: To wygrzebałeś:D

Jest git - sam mam od prawie czterech lat poprzednika z serii 7. Nie do zajechania, tutaj zmienili trochę stopę na tą Vario z mechanizmem góra/dół i dołożyli mocy. Dobry wybór.

Ewentualnie coś od Boscha z serii MaxoMixx ale tylko 800 lub 1000W, wersje 750W sobie odpuść. Wydaje mi się, że Bosch 1000W będzie wyraźnie droższy więc w takiej sytuacji biorąc pod uwagę cenę/jakość to brałbym Brauna.
  • Odpowiedz