Wpis z mikrobloga

@Hrabia_Heheszko: Te "skarby" za 5 many wydaja sie troche OP :D wprowadzaja tez troche rng do rozgrywki (create 5 random cards). A tak w ogole to mam teraz 5 wildcardow zlotych, 15 tysiecy shardow i tyle wyszlo fajnych, nowych kart ze nie mam pojecia na czym zbudowac nowy deck po premierze ;p
@pawelkoo: Tak, ale to nie jest karta którą dodajesz normalnie w talii, tylko wygenerowana przez tą jednostkę za 7 many. Więc najpierw musisz zagrać kartę za 7 many, odrzucić 2 karty, wtasować 2 skarby w swoją talię, wyciągnąć któryś i dopiero zagrać za 5 many. I do tego to jest wolny czar więc tracisz niejako turę i przeciwnik może w tym czasie zrobić wiele. Więc nie aż tak OP w sumie
@Hrabia_Heheszko: No tak, karta rzeczywiscie wolna ale potezna ;p Kilka gierek i keywordy wejda do glowy, zwlaszcza ze wszyscy sie rzuca na nowe postacie :D Ciekawe tylko jak szybko do gry beda wchodzily nowe dodatki, regiony itd. A jesli chodzi o post wyzej to odpisze juz tutaj ze GP mi sie tak srednio spodobal, na 2 lvl taka troche anivia ;d na razie najbardziej spodobala mi sie quinn, vi i fizz