Wpis z mikrobloga

Dobra gdzie pisać zawiadomienia, żeby tego suchego szczura udupić za śmiecenie. To że ćpa ten rozpuch to mam w dupie, niech sra i rzyga pod siebie ale to jaki on zostawia syf po sobie to się w głowie nie mieści. Ja na miejscu tych policjantów to przejechałbym parę razy pałką po tych strusich szczudłach i plecach to może przestraszylby się. A ten jeszcze nagra później filmik, że o policja mnie przywiozła bo słabo się czułem, zasłabłem na spacerze w lesie i badania mi zrobili na grypę. No #!$%@? mać, babci co sprzedaje kwiaty/warzywa na chodniku to mandat od razu, a tutaj mają osrańca na widelcu, dowody że zaśmieca, stwarza niebezpieczeństwo łatwopalnymi substancjami w czasie suszy i nic, jeszcze go odwożą na melinę...
#kononowicz #patostreamy
  • 4
  • Odpowiedz
Kiedyś w tv był taki reportaż że policja nie potrafi radzić sobie z celebrytami i politykami nie traktują ich jak zwykłych ludzi coś jakby byli po za prawem a wiedzą tylko jak obchodzić się ze zwykłymi szarymi ludźmi jak widać major jest swego rodzaju celebrytą lub policja w białymstoku potrafi wypisywać tylko mandaty za złe parkowanie....

@kociub:
  • Odpowiedz