Wpis z mikrobloga

Ogółem forum garsoniera to trochę taka roksiarska elektroda jeśli chodzi o atmosferę forum. Zero litości dla początkujących; sami wyjadacze myślący, że każdy ogarnia ich doświadczenie. Za jeden nieprzemyślany tekst od razu warn i temat do kosza, choć sam temat wygląda na całkiem ogarnięty. Także dobre miejsce żeby ogarniać divy, ale zdecydowanie #!$%@?, jeśli chodzi o jakąkolwiek pomoc (poza podstawami, które są bardzo ładnie opisane).
#przegryw #roksa #divyzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
@Bananowy_Zul: Ja tam mam kilkadziesiąt postów, raz wpisałem zły format nr telefonu i mi bana na kilka tygodni dali ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Moderacja tam to jest zupełnie porypana. A jak słaba diva, albo naciągaczka napisze do nich że nie podobają jej się opinie to kasują temat. Mi skasowali kilka, to ile
  • Odpowiedz
@albertbranka: każdy admin jest inny. Część nie daje świeżakom bana za nieuprawnione zadawanie pytań a część wysyła na długie wakacje. Ostatnio natknąłem się na komentarz gościa który jechał dive konkretnie a bana nie ujrzał. Albo dział z luźnymi tematami, była jakaś dyskusja na temat koronawirusa i ktoś odbiegł od tematu i ban na rok, mało w tym sensu
  • Odpowiedz
@Bananowy_Zul: no cóż są pewne plusy tego.
Czytając wiesz że masz doczynienia z "koneserami" a sebixami hyhyhy bo fajnie było hyhyhy I jeżeli są pozytywne komentarze to możliwe że warto tam się udać .

Największe minusy według mnie to że to jedyne takie forum , pełno osób co narzeka (potrafią mieć ból dupy o to że łóżko było kufa nie wygodne xD) i że najczęściej komentowane są te same panie.
Jest
  • Odpowiedz
@Bananowy_Zul: wedlug mnie bardzo dobrze ze sa tam takie mody i wszystko trzymane jest krotko. Mam tam 20 postow typu recenzja i nigdy nawet pol warna nie dostalem.

Sa posty gdzie lepki pisza jednozdaniowo, sa pijawkami tylko im dawac a sami nic od siebie. Albo "ale bym ja roohal" i inne smietnikowe posty jak komenty pod zdjeciami na datezone #pdk.
Wiec dobrze ze takie cos jest momentalnie czyszczone i forum
  • Odpowiedz
@albertbranka: siemanko jak odczytasz to odpisz. prubuje sie zalogowac i pisze ze nie mam uprawnien , czy mogli mi usunąc konto ? napisałem na samopomcy o opis pewnej divy , za to mogli skasowac mi konto , pruboje przez kompa itelefon i nic . odpisz
  • Odpowiedz