Wpis z mikrobloga

Elo wotowskie świry mam dwa pytania do ekspertów tejże gry.

1.Robię obecnie misje z kampanii na Stuga IV i muszę w tym celu pograć trochę artą i TDkami. Jakie arty i TDki 4-10 poziomu polecacie? Misje na HT, medy i lighty mam zrobione, a niszczycielami i artami w ogóle nie grałem.

2. Mam zachomikowane 9k obligacji. Czy warto wydać je na ulepszone moduły, czy może warto za nie kupić czołg VIII tieru?
Najbardziej podoba mi się ten podobny do Pershinga. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #worldoftanks
  • 19
  • Odpowiedz
@Majster_2: ja misje na spg robiłem 8 i 9 tierze usa, na stokowym lub topowym dziale... zalezy czego wymagała ode mnie misja... Ale robiłem to jeszcze przed wprowadzeniem ogłuszenia więc nie wiem jakie tam misje są wymagane
teraz robie chimere i jak są jakieś misje na spg to uzywam 6 tierowych niemieckich i radzieckich, a z usa to odkupiłem m53
niszczyciele jakie wtedy miałem to borsuk niemiecki, druga linia niemieckin jagdpanzerów
  • Odpowiedz
@Majster_2: co do pytania 1 to do misji na stuga nada sie kazdy TD miedzy 6-8 tierem. Szwedzkie niewidzialne TDki i niemiecka linia do JagodyE100 powinny sprawić Ci sporo radości. Z arta to samo, kazda sie nada (jesli masz kv2 wybadane to wbij sobie s51, a do misji z drugiej kampanii musisz sprawdzić w których nacjach masz misje dla arty i i te arty robic) pozdro
  • Odpowiedz
@kuraku: Su100 najlepszy do VI tieru? Bo kiedyś pogrywałem Hetzerem i drzewkowym Stugiem, ale to było w 2013 roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@h0llow00: Dzięki za podpowiedź, bo w artach to jestem kompletnie zielony, a mogę go szybko odblokować przez Chaffiego. Nie będzie przynajmniej męczarni na tierach 1-4. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@janumaster: TD 4-10 poziom
@Ponczo88: Chyba pójdę w
Majster_2 - @kuraku: Su100 najlepszy do VI tieru? Bo kiedyś pogrywałem Hetzerem i drz...

źródło: comment_1587459152n5foqnAuwJyrrV1YsyWrga.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Majster_2: nie jest najlepszy, ale jest ok i ma duży potencjał do misji szczególnie pt. zrób X razy swoje HP.
Ale generalnie na Stuga i HTC misje robią się w miarę naturlanie.
  • Odpowiedz
@Majster_2: musisz się pośpieszyć bo drzewka sie zmieniają i nie bedzie możliwości przejscia z chaffiego, za to arty 1-4 beda usunięte tak czy siak

program rekrutacyjny to takie coś że kogos nowego rekrutujesz przez linka, macie wiecej expa i kasy z plutonów i jak on wbije X tier to dostajesz czołg premium
  • Odpowiedz
@Ponczo88: @Majster_2: tworzysz nowe konto i rekrutujesz sam siebie. Gry na lolkach 2-3 tier, potrzeba około 400 bitew, niektórzy wyrabiają się poniżej 300, żeby wbić te 1500 medali. Nie wbija się teraz X tieru, tylko medale, obojętnie na jakim tierze. Masz przestarzałe informacje.
  • Odpowiedz
@Ponczo88: możesz solo, chociaz za granie z dowódcą co ileś bitew jest ileś tam medali. Masz w gierce w lewem dolnym rogu symbol rączek. Medale dostajemy: dwa-wygrana, dwa- przekroczenie zadanego dmg i spota swojego hp, 10 medali za medale epickie, topgun wsparcie obrońca itp. Polecam pz1c i zdobywanie medalu onkologa. Dodatkowo dostaje się kamo, napisy i OBLIGACJE, z tego co pamiętam to łączenie 1500. Za same obligacje się opłaca.
  • Odpowiedz