Wpis z mikrobloga

Wyjaśniam dla tych co widzą tu jakąś konspirację,

Wykopa praktycznie nie znam. Kolega podesłał mi linka coveru psonaczka, mówi, weź może też wrzuć. Założyłem konto i wrzuciłem. Odezwała się do mnie a_s, że jej się podoba i że wypromują jak wrzucę na mikrobloga. I tyle.

Ps. Żartuję, wziąłem porzyczkę we frankach, zastawiłem samochód i sprzedałem jedną nerkę i jedno jądro, żeby zrobić wykopowi przelew, żeby dostać się na tą waszą gównianą głowną, wokół której kręci się sens waszego życia. Warto było, polecam!
marcin-widz - Wyjaśniam dla tych co widzą tu jakąś konspirację,

Wykopa praktycznie...

źródło: comment_1587391558FhLLc0r5zRIUbBS8RZnhFu.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@marcin-widz: nie przejmuj się, niedługo powinni otworzyć gimnazja znowu ;) a że moderacja nie ściga agresorów nawet we wpisach, które są promowane na głównej, to tego nie ogarniam ()
  • Odpowiedz
@marcin-widz: akurat jak ruszy kolejna edycja, to już będziesz pełnoprawną pomarańczką zjadającą zielonki na śniadanie. Kliknij w tag i sprawdź, co się tam u nas dzieje.
  • Odpowiedz
To, że nie ścigają agresorów to myślę, że dobrze. Zaczyna się od ścigania agresorów, potem niewygodnych opinii, aż w końcu portal odzwierciedla tylko ideologię i poglądy moderatorów. Na zachodze za niepopularne lub negatywne opinie się wylatuje z portali i się robi klimat 1984. Jestem za wolnością słowa nawet jeśli jest skierowana przeciwko mnie.
  • Odpowiedz