Wpis z mikrobloga

@SVETER: Ja jestem w stanie uwierzyć, że młody szczur wodny. Był zdrowy umysłowo, a lata kirania rozpuchu go uwsteczniło.
Raz , że spotkałem się z osobą która była kiedyś całkiem kumata a klej i rozpuch zrobiło z niego debila.
A dwa widać, że U szczura zachowały się resztki instynktu samozachowawczego. Potrafi on wykorzystać swoją ułomność dla własnych korzyści pod porządkując pod siebie ludzi.
Nie chciałbym trafić na Lalusia w latach 90tych.
  • Odpowiedz
@SVETER: na pewno był pionkiem i na pewno był podpuszczany do różnych świństw w zamian za "respekt grupy". Zwłaszcza po Pijaku kiedy Major był w grupie czuł się zbyt pewny siebie miał wręcz ochotę "rozpier$(lić każdego".
Stare nawyki.
W sumie o nawykach majora z więzienia można napisać osobny wątek. Chociażby niedopalone pety by zachować na później, kampowanie się w ciasnych miejscach, czy też to w jaki sposób on je....
  • Odpowiedz
@SVETER: @Towarzysz_Sobaka: Mówił kilka razy o tym, ze ukończył szkołę podstawową (specjalną) w MOW w jakiejś Kamienicy Opolskiej i kiedyś na skasowanym chyba kanale mówił, że w tej szkole specjalnej podstawowej mieli naukę zawodu tokarza a uprawnienia na wózki zrobił w zakładnie karnym i później niby nawet pracował w Chłodni Białystok. Konon się z niego śmiał, ze to szkoła specjalna.
  • Odpowiedz
Jeden uj jak to sie mowi ;) Kamienica Elbląska – nieofic. osada wsi Kamionek Wielki w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim
  • Odpowiedz
@Zawadson: Astygmatyzm nie dyskwalifikuje obligatoryjnie kandydata. Decyzję podejmuje lekarz a minimalny astygmatyzm nie musi zaburzać widzenia przestrzennego a to jest element decydujący o możliwości lub braku możliwości podejścia do egzaminu.
  • Odpowiedz
szkoda, że nikt się nie znalazł jeszcze kto by pamiętał "normalnego" szczura i opowiedziałby to i owo, debil i tak czytać nie potrafi więc dopóki jego przyjaciel z południa by mu nie doniósł to by się nigdy.. o taśmach prawdy... nie dowiedział.
  • Odpowiedz