Wpis z mikrobloga

#osu #grykomputerowe #pytanie w jaki sposób mam poprosić rodziców o używanie słuchawek podczas gry? Mam słuchawki ale nigdy ich nie używam bo moja rodzina lubi mi wchodzić do pokoju i mi na ekran zaglądać przez co ja się zwyczajnie boję własnych słuchawek. A następnie "a co tam robisz?" "a o co w tym chodzi?". A ja nwm czemu boję się mówić o tym w co gram, co robię, co oglądam. I nie chodzi to o rzeczy 18+ tylko o np. Oglądanie filmików na YT. W efekcie niemal cały czas gram bez dźwięku. Zamknięte drzwi nie pomagają. Często dostaję opieprz jak je zamknę. W dodatku moja rodzinka jest BARDZO głośna. Zwłaszcza jak mój brat jest w domu.
  • 7
@budus2 i tak rodzice będą sobie wchodzić jak im się podoba. Mam jedno biurko na którym mógłbym postawić laptopa ale te biurko należy do brata. Ma on tam tysiące kabli chyba z każdego komputera świata i nie przesunę mu tego (dzielę z nim pokój). Za chwilę chyba powiem rodzicom że będę teraz miał słuchawki i będę nic od nich słyszeć przez te 30 minut. Mam nadzieję że zrozumieją bo raz jak ojciec
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Codango13: Daj się nakryć na osu parę razy i w końcu nawet nie będą musieli ci wchodzić do pokoju żeby powiązać #!$%@? w klawiaturę do tego co właśnie robisz na komputerze.
@Codango13: 1) Usuń programem wszystkie backgroundy, coś jak rrtyui ustawiał sobie szare tło - pozbędziesz się elementów typu cute loli, albo big tiddy waifu, które nierozłączalnymi elementami osu zawsze były (xD)
2) Neutralny skin bez cute loli albo big tiddy waifu
3) I najważniejsze - w dupie miej rodzinę i na siłę przestaw się na to by mieć ich gdzieś inaczej w życiu nie zdobędziesz niczego, czego będziesz pragnął, bo ogranicza