Wpis z mikrobloga

@AGS__K: No właśnie, jak zawsze rozmowa sprowadza się do tego samego... Komuniści zestawieni z wykreowaną przez siebie rzeczywistością wolą uciekać w świat fantazji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AGS__K: Nie jesteś komunistą? :) No to chociaż tyle dobrego.

Ale jedno mnie zmyliło - wytłumacz mi dlaczego zdrowy na umyśle człowiek chciałby by dziewczyna, która mu się spodobała, okazała się być upośledzona umysłowo?
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: To tak, jakbyś był niemieckim żołnierzem, który zajmuje Moskwe i szuka komunistek, po tym jak uprzednio pokonał jej ojca i braci, też komunistów.Rozumiesz o jaki styl myślenie mi chodzi?
Oczywiście to taki trochę zart z mojej strony, dobrze sprzedający sie na mirko :)
  • Odpowiedz
@AGS__K: Prawdziwej komunistki byś się brzydził, nawet w warunkach bojowych i rewanżowych... :) Nie ma co poprawiać czerwonym wizerunku codziennie przypisując im na mirko piękno u nich w naturalnie nie występujące. Ideą główną komunizmu jest progresywna degeneracja, wyglądu też.
  • Odpowiedz
@r3pr3z3nt: własnie dlatego tłumacze, że to ma podtekst żartobliwy, nikt - mam nadzieje - nie traktuje tego na serio. A jak traktuje, to nie moja to sprawa xD
  • Odpowiedz
@AGS__K: No tak, teraz się rozumiemy, ale założę się, że dużo ludzi odbiera to tak jak ja na początku. Jako próbę promocji komuszyc jako atrakcyjnych dziewczyn. Żeby odebrać to jako fantazję BDSM trzeba wiedzieć, że o to ci chodzi.
  • Odpowiedz