Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
dlaczego sądzisz że jest to państwo totalitarne?

@vin42: Bo od dawna nie jest już państwem prawa, a teraz władza szykuje się do skontrolowania gdzie idziesz, na kogo będziesz imiennie (!) głosował, a jak im głosowanie w sejmie nie wyjdzie to powtarzają do skutku.

Obudź się cieciu.
@GordonL: dlaczego mnie obrażasz? Zadałem pytanie tylko. Zwłaszcza że pytanie nie było do ciebie także odsuń się na bok i nie przeszkadzaj.
  • Odpowiedz
a co się dzieje?


@vin42: No to własnie odpowiedziałeś sobie na pytanie dlaczego cię obrażam.

Wsadzają do więzień? Pałują na ulicach?


@vin42: A to tylko tak się rozpoznaje stan zwany "brakiem wolności" czy "dyktaturą"? Tym objawia się brak demokracji? Pałowaniem na ulicy?
  • Odpowiedz
ja widzę co się dzieje to ty masz jakieś urojenia że cie będą kontrolować gdzie idziesz


@vin42: No to gówno widzisz.

Nowy projekt ustawy przewiduje, że operatorzy będą przekazywać dane lokalizacyjne Polaków.
  • Odpowiedz
@vin42:
Nie, ty jestęś tępy, skoro różnicy nie widzisz, cieciu.

Żeby dostać moje dane w obecnej sytuacji muszą wysłać wniosek i prowadzić jakieś postępowanie przeciwko mnie.

Teraz dostaną zagregowane dane wszystkich zarejestrowanych kart sim z imionami i nazwiskami osób na które są zarejestrowane. No, ale idiotom to nie przeszkadza, bo są idiotami.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GordonL: nie, to ty jesteś tępy. Na pewno ktoś będzie cię kontrolował gdzie ty ze swojej piwnicy raz do roku wychodzisz.
Chyba słabo z resztą przeczytałeś projekt tej ustawy bo kompletnie co innego jest tam napisane. No, ale za głupi i za tępy jesteś żeby to zrozumieć.
  • Odpowiedz
nie, to ty jesteś tępy. Na pewno ktoś będzie cię kontrolował gdzie ty ze swojej piwnicy raz do roku wychodzisz


@vin42: Będą mieli taką możliwość, a nie powinni.

Chyba słabo z resztą przeczytałeś projekt tej ustawy bo kompletnie co innego jest tam napisane. No, ale za głupi i za tępy jesteś żeby to zrozumieć.


@vin42: Skoro nei umiesz czytać, to nie moja wina, cieciu.
  • Odpowiedz
Z konfabulatorem i aferzystą.


@vin42: Mocne słowa z ust ciecia, który czytać nie potrafi.

40 lat temu byś #!$%@?ł na ludzi, którzy protestowali przeciwko PRL.
  • Odpowiedz