Wpis z mikrobloga

#warframe
Jak po nerfie stasis limbo przeciwko świadomym ktoś nie wie co robić ze swoim życiem po tak straszliwym ciosie przypominam, że baruuk jest w stanie uśpić całą mapę na ponad 35sekund i utrzymywać to w nieskończoność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
@brass: trzeba to rzucać co jakieś 10 sekund ale da się to utrzymywać przez wieczność. Czasami niektórzy świadomi się ruszają przez sen w jednym kierunku przez chwilę ale nic nie robą (wtf)
@brass: właśnie skończyłem robić 5 murexów burakiem.
Granie nim w ten sposób jest na podobnym poziomie brain-dead co granie limbo, ale zauważyłem, że z lulem da się na świadomych nabijać stealth kill multiplier i dostawać po 10k+affinity za te małe, więc to może się przydać do nabijania intrinsics.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Savire510: jako ten jeden z "elitarnych" breederów (koty głównie bo jakiś endgame oprócz gnębienia vaubana formami trzeba mieć więc zbierałam każdy możliwy wygląd kotów XD) uwielbiam go brać na farmę kodów, dzięki niemu udało się natłuc ponad 1k kodów na eventowyn boosterze surowców. No a reszta osób z breederskiego serwera była bardzo zdziwiona że ale jak to baruuk? A co on robi? Bawi mnie też wychodzenie ludzi jak go zobaczyli na