Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FalseIdeas: wszystko eksterminuje, 90% trawnika już usunięte, chce chemicznie usunąć tam gdzie glebogryzarka nie dała rady a i mi będzie ciężko usuwać żywe rośliny i trawę, poza tym mechaniczne odchwaszczanie to dramat bo trzeba usuwać wszystkie kłącza.
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: Ja właśnie dzisiaj popryskałem Target Effect 24h chwasty w fudze między płytami betonowymi na tarasie. Minusem na pewno jest biały osad, który został na płytkach (po roundupie tego nie było). Co do skuteczności to jeszcze nie wiem :)
  • Odpowiedz
@dildo-vaggins: Powiem tak: bez szału ( ͡° ʖ̯ ͡°) Popaliło liście malutkich i delikatnych chwastów, ale większość większych (liście od 5 cm) ma dalej zielone liście bliżej nasady i mam wrażenie, że nie ususzą się całe, tak jak by to było w przypadku oprysku Roundupem.
  • Odpowiedz
@3Xpro: mam dokładnie tak samo, trawy z drobnymi listkami popaliło a trawy stare zeszłoroczne tylko może w 50% mają popalone liście. Dwuliścienne chwasty całkiem nieźle zaorało większość po 24 godzinach była sina i popalona. Ogólnie roudup lepszy ale znając jego szkodliwość chyba resztę roboty zrobię widłami i glebogryzarką + palnik gazowy do papy.
  • Odpowiedz