Wpis z mikrobloga

Ależ ten kraj jest #!$%@? smutny, a ludzie kompletnie omamieni rządową propagandą.

- Najbliższa rodzina nie może pożegnać zmarłego bo limit osób na pogrzebie to 5
- Żona z mężem nie może być bliżej siebie niż 2 metry na spacerze na powietrzu
- Osoby poniżej 18 roku w ogóle nie moga wychodzić bez opiekuna na dwór

- ALE NA WYBORY DO ZAMKNIĘTEGO POMIESZCZENIA MOŻNA ZAPEDZIĆ TYSIĄCE LUDZI!!!

To, że jakiemuś obłąkanemu starcowi to się uroiło to nic, chodzi o to, że wyborcy PiS przyklaskują!

#bekazpisu #polityka
chanelzeg - Ależ ten kraj jest #!$%@? smutny, a ludzie kompletnie omamieni rządową pr...

źródło: comment_1585732010UsbSFsHiZjVqCNrvXhoG5I.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@chanelzeg: i ludzie się jeszcze cieszą XD
ja się nie dziwię, że Polska zniknęła z mapy Europy, jeżeli takie było społeczeństwo, a bierzmy poprawkę, że teraz jest ciemne, to jakie było wówczas? Czyta próżnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chanelzeg: coraz bardziej wydaje mi się, że to jest zemsta przegrywa, jakim niewątpliwie całe życie był Kaczyński. Żadnej kobiety, dzieci, dobrej pracy, niski, mało urokliwy i teraz się mści. Wiele objawów podobnych do tych, jakie można poczytać na tagu #przegryw
  • Odpowiedz
@chanelzeg: dodatkowo mam wrażenie, że on już tylko bawi się i testuje swój elektorat. Patrzy co jeszcze może odje**ć żeby przestali na PiS głosować. Ostatecznym jego ruchem jest zrobienie wyborów w trakcie epidemii, przez co wiele z jego wyborców może umrzeć, ale to chyba dalej nie rusza jego wyborców.
  • Odpowiedz
@Grandek: Tu się nie zgodzę, bo pracę całe życie miał dobrą, urokliwy, meh, nie bardzo, ale też nie jakiś zdeformowany, jakby nieco poćwiczył to byłby ok, po prostu on jest typowym inteligentem, który gardzi plebsem, ale sprytnie nim manipuluje.
  • Odpowiedz
To, że jakiemuś obłąkanemu starcowi to się uroiło


@chanelzeg: Mi się wydaje, że to nie jest do końca tak, że Jarek wymyśla te cuda na kiju.

On po prostu chce mieć X, ale wszystko po drodze ma w #!$%@?. To rzeczy leżą w zakresie obowiązków jego parobków. Czasem, po prostu są nie do zrobienia, a czasem mierność dworu nie pozwala ich wykonać w należyty sposób.
  • Odpowiedz
@Arachnofob:
Ruch fizyczny jest obok snu najważniejszym czynnikiem utrzymania życia i zdrowia, ważniejszym nawet niż nieutrzymane prawidłowej wagi czy dostarczenie niezbednych mikro i makroelementów. Jeżeli tak bardzo to ograniczamy tzn., że mamy stan absolutnie nadzwyczajny w którym wyborów absolutnie być nie powinno. Cały trud i tak olbrzymie wyrzeczenia związane z pandemią moga pójśc na marne bo koniecznie trzeba zorganziować wybory. Sens wyborów w takiej sytuacji to mniej więcej sens naprawiania samochodu
  • Odpowiedz
@chanelzeg: lepiej zeby byl #!$%@? wesoly jak wlochy i hiszpania. A potem kwila tepe #!$%@? z poludnia - kwiii pomoc kwiii xD stata leci, ludzie umieraja w znacznych ilosciach.
  • Odpowiedz