Wpis z mikrobloga

Nie ma żadnych powodów by ktokolwiek mógłby być ze mnie dumny. Nie przepadam za sobą zbyt. Nie mam nic do zaoferowania a mój cały dorobek życiowy, w sensie materialnym, dałoby się zmieścić w jednej reklamówce. Zbyt wiele by się nad sobą użalać, zbyt mało by czuć się wartościowym człowiekiem.
  • 7
@R0el: Nie mogę, ja tego nie czuję, tj takiego romantyzmu czy przymusu samobójstwa. Do tego mam obowiązki, jestem rodzicem, nie mogę po prostu. Moje dziecko nie może się wychować na kogoś takiego jak ja i w takich warunkach jak ja się wychowałem, czyli niepełna rodzina.
@bergero00: masz dzieciaka i nie ma żadnyuch powodów żeby ktoś mógłby być z ciebie dumny?? Choćby że nie #!$%@?łeś do Anglii przed odpowiedzialnością. #!$%@?ło Ci się
@R0el: To zrobienie dziecka jest jakimś powodem do dumy? Pierwsze słyszę. Chciałem mieć rodzinę to muszę mieć chociaż minimum odpowiedzialności za nią. Pracuje, nie zarabiam kokosów, nic nie osiągnąłem i czuje dlatego wstyd przed innymi ludźmi. Nikt nie ma powodu do dumy ze mnie, nikomu nie dostarczyłem takich powodów. Czuje się po prostu dorosłym dzieckiem z mentalnością emeryta, nawet nie umiem udawać na facebooku jak niektórzy ludzie, że mam kolorowsze życie
@R0el: Mam nadzieję że znajdę sposób na to by zmienić coś w moim życiu i życiu mojej rodziny na lepsze. Muszę zmienić siebie bo chyba jeszcze nie jest za późno, chyba.