Wpis z mikrobloga

Z racji tego, że moico jest tragiczne i na pw dają do zrozumienia, że mają klienta gdzieś muszę spytać. Jak wam się mireczki sprawują: korbank, netia, vectra lub upc. Wszystkich dostawców mam po światłowodzie. Po nieudanym teście z #moico muszę zdecydować się na coś innego

#wroclaw
  • 14
  • Odpowiedz
@Ogau: ja osobiście z korbankiem mam średnie doświadczenia - znacznie słabsza jakość internetu niż deklarują. Po zgłoszeniu problemów przez tydzień dobrze a później znowu to samo, za to sygnał tv idealny. Zrezygnowałem na rzecz moico - net bez zarzutu od roku za to z jakością tv średnio. Zastanawiam się teraz nad netią dlatego jesli ktoś ma jakieś opinie na ich temat to chętnie się podepne :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: ja byłem zadowolony z Vectry, pierwszy miesiąc był dość awaryjny ale po kilku zgłoszeniach się "dotarliśmy" i później przez 3 lata bezawaryjne (przynajmniej nie odczułem). To co mnie do nich przekonali to umowa bezterminowa z miesięcznym wyprzedzeniem, wynajmowałem wtedy mieszkanie i nie chciałem się wiązać umowami, a właściciel mieszkania miał wywalone na internet :/
  • Odpowiedz
@Ogau: Ja mam Korbank i nie narzekam, ktoś w piwnicy uciął kabel i szybko pociągnęli kabel od nowa, podpięli wszystko elegancko i działa, nie zrywa połączeń, wszystko stabilnie. Jak coś się dzieje to przez infolinie zgłaszasz i po godzinie odzywa się admin i z nim na luzie wszystko obgadasz, pomoże ci. 6 lat mam Korbank i z większych awarii to było jak ktoś w piwnicy uciął kabel, i jak raz po
  • Odpowiedz
@Ogau: Mam netie i jestem mega zadowolony awarie są bardzo rzadko do tego całkiem fajne pakiety i teraz odblokowali 1GB za darmo wszystkim z okazji kwarantanny.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: przez kilka lat miałem korbank i śmigał super, awarie się zdarzyły jakieś, ale ogólnie stabilność dobra. Pewnie też zależy od lokalizacji. Teraz upc 1gb i jest trochę gorzej, a o tym 1gb to mogę zapomnieć, nie mówiąc już o technikach, którzy nie potrafią F-ki zrobić na kablu xD
  • Odpowiedz
@Ogau: ja ze światłowodów Orange nie byłam zadowolona. internet nie docierał we wszystkie części mieszkania, a nie był to jakis apartamentowiec. Ostatnio zamówiłam internet z Netii i czekam na montera i milczą coś XD
  • Odpowiedz
@repostuje: no niestety "usługa niedostępna pod twoim adresem" ( ͡° ʖ̯ ͡°) może niedługo się pojawią. Na razie płacę zawrotne 1zł za moico, więc mogę chwilę poczekać. Tak mnie to jednak zaczyna irytować, że chętnie zapłacę więcej za spokój. Szkoda, że na większość dostawców też się ludzie wyżej skarżą i będzie to chyba zmiana z deszczu pod rynnę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz