Wpis z mikrobloga

#grafjon

9. I jak na razie ostatni.

Po prostu pięknie! Wychodząc, że sklepu wiedziałem już na co trafie, oblukałem sobie wcześniej. Ale przechodząc bliżej nie mogłem się zdecydować. Były tam 3 wrzuty DIaska (najwidoczniej to jego ulubiona ściana :) Wybrałem ten głównie ze względu na kolor, ale im bliżej podchodziłem to wiedziałem, że to jest bardzo dobry wybór, ciekawe zastosowanie "Siatki" Mówię o tych zielonych liniach w środku. Bardzo ładnie zrobiony "Błysk_gwiazdy" A podkład, który wylewa się trochę u dołu i góry wygląda jak by : "Widzimy DIASKO przechodzącego parkiem, podbiega naglę do muru na odległość 5metrów, grzebie chwilę w plecaku i wyrzuca wielki napis na ściane, towarzyszy temu odgłos "PLUSK"" tak to właśnie widzę. Możemy się tylko domyślać, czy to jest podkreślenie tego jak potrafi dominować? Czy może jego bezkompromisowość ? W każdym bądź razie wielki plus! (widać koło S numerek 1:} przypomina wam coś to coś ?) No ale zastanawiają mnie te zółte kwadraciki, nie jestem niestety w stanie tego wyjaśnić... No i co robią tu 3 zółte + ? Dla mnie pozostaje to zagadką którą postaram się wyjaśnić analizując jego inne dzieła.
herejon - #grafjon

9. I jak na razie ostatni.

Po prostu pięknie! Wychodząc, że skle...

źródło: comment_3Mrpc7ItXwqebACMl8Fa4764nki1izzl.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz