Wpis z mikrobloga

Hej mirasy z #gdansk!

Ma może ktoś kontakt z byłą już użytkowniczką @passivolange?

Wynajmują wraz ze swoim niebieskimpaskiem mieszkanie i już kolejny miesiąc nie płacą ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie miałbym nic przeciwko żeby w obecnej sytuacji odroczyć te spłaty ale... wypadałoby się chociaż odezwać. Nie odbierają telefonów, nie odpisują na mejle/smsy, nie otwierają drzwi mimo że światło w mieszkaniu się świeci. Niemiło z ich strony ( _) Ponad dwa lata było super ekstra i nagle po nowym roku klops.

Może ktoś na mirko zziomował się z nimi bardziej i dałby im znać inną drogą, że opóźnienie w spłacie to nie koniec świata ale mogliby się odezwać co się stało, że jest jak jest.
  • 17
  • Odpowiedz
@bobikufel: konto usunięte już dawno, za czasów kiedy było jeszcze wszystko dobrze :D (Może) jestem naiwny ale nie chce mi się wierzyć, że z sytuacji gdy jest dobrze raptem robi się zerowy kontakt i cisza w eterze. Przecież każdemu może się noga powinąć i każdy by zrozumiał jakiś problem finansowy. Tylko warto pogadać, a nie udawać że się rozpłynęło w powietrzu ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dzięki miras.
  • Odpowiedz
@olesiu: Często ludziom gdy powija się noga kryją się i palą mosty. Ale czemu ty masz na tym tracić?
A jak by ci powiedziała prawde że tam np zrobiła sobie burdelroom to byś był wyrozumiały?
Nie chce z tobą kontaktu to znaczy ze ma cie za wroga... Dałeś jej 3 miesiące więc i tak bardzo dużo i bardzo wyrozumiały jesteś. Ew polecam porozmawiać z jakimś prawnikiem jak to załatwić najlepiej.
  • Odpowiedz
@bobikufel: jasna sprawa, że będę coś działał. Tylko wolałbym jak człowiek z człowiekiem, a nie od razu wytaczać jakieś grube działo. Dlatego myślałem, że może ktoś tu ją zna albo ma kontakt w pracy/na uczelni i przekaże jej, że nie chcę ich na widłach wynosić tylko pogadać ( ͡º ͜ʖ͡º) Znam akcje gdzie właściciel wbija na chatę i rozpędza towarzystwo. Ale ja wciąż mam nadzieję na
  • Odpowiedz
@olesiu: ja też się już nauczyłem, ja ktoś Cie unika ze spłatą to znaczy, że kombinuje ( i jak pisze @bobikufel ma Cie za wroga), a nie że się powinęła noga i wstyd im się przyznać i poprosić o pomoc.

Fajnie, że chcesz to rozegrać po ludzku, na spokojnie, ale do tanga trzeba dwojga, a druga strona niestety ewidentnie chce inaczej rozwiązywać sytuacje. Wg mnie powinieneś od razu powoływać się na
LubieKiedy - @olesiu: ja też się już nauczyłem, ja ktoś Cie unika ze spłatą to znaczy...

źródło: comment_15846528940q2WSMUI5CND5jJ88JqNZU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@LubieKiedy: wpis ma akurat na celu danie ostatniej szansy aby rozegrać to po ludzku. Na początku roku jeszcze był kontakt, łamany ale był. Teraz już dłuższy czas zero. O jakimkolwiek pogrywaniu nie ma szans. Chciałem to rozegrać normalnie ale oczywiście nie dam się robić w balona. Plan już mam - sprawdzony. Tak więc jeśli ten wpis do nich nie dotrze to będę musiał go wdrożyć ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
  • 2
@synskooorvysyn: jeden mirek miał podobna sytuacje (nie płacili mu hajsu za wynajem), pewnego dnia wszedł do mieszkania z tymi koksami i sobie tam mieszkali. Niepłacący lokatorzy wymiękli i opuścili lokal ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tak bardzo w skrócie, bo inba była tam dobra. I to bardzo dobry sposób na takie przypadki ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@olesiu: Nauczy ciebie pewnie to by po miesiącu zwlekania wpłaty i braku kontaktu już działać a nie czekać 3 miesiące na niewiadomo co.
Chcesz się dogadać bo teraz masz problem jak tam już dwa lata mieszkają. Może ona już w ciąży to nie masz żadnych szans jej ruszyć.
  • Odpowiedz