Wpis z mikrobloga

Zainspirowany wpisami @cult_of_luna postanowilem również polecieć z tysiącem kawałków które miały największy wpływ na moje życie muzyczne, albo życie w ogóle.

Dzisiaj pada na Type'O'Negative - "Wolf Moon (Including Zoanthropic Paranoia)"

Dziś znów pierwszy kawałek danej kapeli który usłyszałem, było to około 2001 roku. Byłem już wtedy fanem doom metalu, ale ToN było dla mnie czymś zupełnie nowym. Bo to w zasadzie nie był typowy doom metal, ani typowy gothic doom metal. Było to Black Sabbath grające jam session z Beatlesami, przy czym oba zespoły były na kwasie i po porządnym blancie. Żadnego zespołu nigdy wcześniej, ani później nie pokochałem tak mocno. W planach miałem tatuaże z motywami Type'O'Negative, a na znajomość Type'O poderwałem moją pierwszą "poważną" dziewczynę, z którą oboje przeżyliśmy swój pierwszy raz. Mam nadzieję że Peter Steele pije sobie teraz wino z Lemmym Kilmisterem, Davidem Bowie, Ronnym Jamesem Dio, Hendrixem i Johnem Lennonem.

#metal #muzyka #doommetal #stonermetal #typeonegative

#dzikiekawalki (5/1000) <- do czarnolistowania lub obserwowania
d.....i - Zainspirowany wpisami @cultofluna postanowilem również polecieć z tysiącem ...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dziki: Łysy manager, #!$%@? karzeł z dałnem :D ostatnio w ogóle dowiedziałem się, że chyba oba, ale na pewno "Symphony for dhe Devil" jest z komentarzem całego zespołu. humor, który #!$%@? uwielbiam haha.
pekas - @dziki: Łysy manager, #!$%@? karzeł z dałnem :D ostatnio w ogóle dowiedziałem...
  • Odpowiedz