Wpis z mikrobloga

o #!$%@? wypowiedział się naczelny ekspert od giełdy który sprwadza notowania na bankierze, teraz jest czas na kupowanie, cóż za ekspert ale od poniedziałku kolejna porcja zjazdu ale #!$%@? tam zobaczył, że spadło to teraz trzeba kupić

ulane auto, wielki powrót, #!$%@? lewym pasem, kamera w rąsi - bawimy się

na początku wytyka, że panika, że sklepy zamykają, półki pust a sam idzie robić zakupy, najdroższy uchwyt samsungowy z media? - ŻADEN PROBLEM DLA MARCINKA - ale na czymś innym trzeba z allegro przyciąć koszty albo z Chin zamówić

#mocnyvlog
  • 3
@astri: No tak, bo po spadkach nigdy nie ma co liczyć na wzrosty. Gdybys trochę bardziej zakręcił chomikiem to byś wiedział o co mu chodziło. A co masz do bankiera? Jakie znaczenie ma kilkuminutowe opóźnienie do realnego kursu? Czy chodziło Ci o coś innego bo nie wiem
@bebzunkabzun: przecież to jeszcze będzie spadać, tym bardziej po dzisiejszym komunikacie Premiera a ten się wielki ekspert wypowiedział bo zobaczył giełdę na czerwono i już - NIE WIEM ALE SIĘ WYPOWIEM, taki biedak jest, na teslę żebra a chce oszczędności na giełdę pchać
@astri: No dokładnie, będzie leciało jeszcze w chuuuy. Wiadomo, teraz nie jest najlepszy moment na kupowanie, ale za czas jakiś już bym się zastanawiał. Sam puściłem wszystkie akcje przed dużymi spadkami