Wpis z mikrobloga

Jak tam koledzy z tagu którzy śmiali się i nazywali tchórzem jak sprzedałem wszystko 2 tyg temu (ratując jeszcze resztki zysku z tego roku)? Dołki złapane? Już zapakowani? Odbiło?
#gielda
  • 11
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230: Gdybyś zobaczył jak wygląda taki mirek, który się śmieje to przestałbyś się przejmować. Połowa z nich to 17 letnie dzieci, które myślą, że pozjadały rozumy jak przeczytały kilka tutoriali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230: Ja się raczej z ludzi nie śmieję czy też z decyzji inwestycyjnych które podejmują bo to ich kapitał i mogą zrobić z nim co chcą. Prawda jest taka, że takiego scenariusza nikt się nie mógł spodziewać, bo to książkowy czarny łabędź. Ja uważam dalej że jest dobra pora na zakupy ale dołka nie prognozuje. Jeśli sprzedałeś to masz teraz okazje kupić więcej akcji które już posiadałeś, bo w innym wypadku
  • Odpowiedz
@m00n: Jak dla mnie szaleństwem jest kupowanie czegokolwiek jak główny indeks ma wahania w skali -8% dziennie. Nie komentuje decyzji innych (niektórzy trzymaja akcje i uśredniają w długim terminie i nic nikomu do tego) a odnoszę się do licznych komenatrzy z tagu z zeszłego tygodnia, gdzie „inwestorzy” nazywali wycofujących kapitał tchórzami
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230: Tak na prawdę nie wiesz co będzie i nikt nie wie. Kto nie zaryzykuje to nie zarobi. Czy można stracić? Jeszcze jak( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja uśredniam właśnie na dłuższy termin (min. koniec 2021) zobaczymy co z tego wyjdzie. Trochę, żal patrzeć na to co się dzieje bo brakuje kapitału na dalsze zakupy( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma co komentować zachowań innych.
  • Odpowiedz