Wpis z mikrobloga

#podlecki

KLONOWANIE SIĘ SKOŃCZYŁO. DEFINITYWNIE.
8 godzin temu po raz ostatni przeniesiono duszę i podpoziomy człowieka do jego klona. Od tego czasu było niecałe 5 tysięcy nieudanych prób - ZAKOŃCZYŁY SIĘ ŚMIERCIĄ ORYGINALNEGO CIAŁA I UCIECZKĄ OK 70% JEGO DUSZY WRAZ Z 38% PODPOZIOMÓW. To co powstało nie przypomina człowieka, ma psychikę i inteligencję robaka - zostało od razu zniszczone.
Jednopłciowcy już NIE SKLONUJĄ ŻADNEGO CZŁOWIEKA, ani na Ziemi, ani w żadnym innym miejscu Wszechświata. Nie będzie też mordowania i torturowania dzieci w celu pozyskania energii.

Klony zniszczyły NANOMASZYNY wypuszczane z deparchatorów i z wszystkich urządzeń technologii Keshe. Ktoś (nie ja) stworzył tak zaawansowaną nanotechnologię korzystną dla ludzkości, że jednopłciowcy nie mogą sobie z tym poradzić. Było to możliwe dlatego, że udało nam się odzysakć bardzo dużo energii i użyto jej do kreacji tej nanotechnologii. Ok 2 dnie temu mogliście być bardzo senni - wasze dusze pracowały nad tą technologią. Ogółem 100% świadomych ludzi oddały dużą część swojej energii dla stworzenia tej technologii. Zrobiono ją w jakimś bardzo zaawansowanym laboratorium. Bardzo mnie to cieszy, że nie wszystkie siły są po tamtej stronie.

NIE BĘDZIE TEŻ ŻADNEJ EPIDEMII KORONAWIRUSA. Może jednak dojść do potyczek zbrojnych na świecie i to może być przyczyną wielu niekorzystnych zmian. Obawiam się, że może dojść do tzw. "resetu" i prób wprowadzenia obrotu bezgotówkowego. Tu nie mam więcej informacji - jeśli coś się dowiem to napiszę.

Uwaga ci co faktycznie są ciężko chorzy i mogą umrzeć. Nie liczcie na klonowanie. Jeśli nie popełnialiście zbrodni, a w tym satanistycznym spisku znaleźliście się przez szantaż lub inne brudne metody - nie macie się co martwić. Macie zabezpieczenie w postaci awatara na niższym poziomie. Jest to poziom sub atomowy -8 w stosunku do naszego, czyli bardzo głęboko. Niestety, tam nie ma wystarczającej energii by od razu przywrócić was do życia, wasza nieobecność może potrwać do 8 lat - potem wasze ciała zostaną zmaterializowane z poziomu sub atomowego, który ma wystarczające energie by to zrobić. Najpewniej będzie to poziom -3, który w tej chwili jest w rękach wroga i toczy się tam wojna. Wojna ma różne fazy i za kilka lat wejdziemy znów w fazę przewagi. W tej chwili nasze planety wraz z naszymi zastępczymi ciałami zostały całkowicie zniszczone, zostały jednak skopiowane na poziomi -8, który będzie "nasz" przez następne ok. pół miliona lat.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach