Wpis z mikrobloga

Podsumowanie drugiego podejscia do przepustki na smurf koncie. Wszystkie wartosci wg aktualnego kursu, bo mam inna walute na Steamie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dodam, ze drop mialem bardzo przecietny i tylko raz wypadla jakas bron bodajze za 4,5 zl, reszta to skrzynki i te najgorsze naklejki oraz portrety modeli.
Przepustka zakupina za 35,53 zl
Po sprzedaniu wszystkich dropow: 52,58 zl (zysk 17,05 zl)
Gratis: 8 darmowych 5k expa boosterow, odznaka za przepustke, #!$%@?, skrzynka zimowej ofensywy za 10 zl z normalnego dropa (niebrana pod uwage w w/w wynikach) + jeszcze jeden drop mam za 3 gwiazdki (nie chce mi sie juz robic) + za 6 gwiazdek ten ostatni portret
Tak wiec jezeli dalej ktos sie jeszcze zastanawia nad zakupem to WARTO.
#csgo
mientka_guma - Podsumowanie drugiego podejscia do przepustki na smurf koncie. Wszystk...

źródło: comment_15831690573KHu3U9JGLrDbzcY9Tb6SY.jpg

Pobierz
  • 15
@mientka_guma: U mnie około 40zł na plus, do tego ten skin czerwony wpadnie. Dropnął mi SCAR Śniedź, który się okazało jest warty jakieś 35zł XD Do tego naklejka folia. Piękna operacja nie zapomnę jej nigdy
@mientka_guma: Ja robiłem te operacje na 3 kontach i nawet fajne skiny wpadły, ale #!$%@?łem z nimi po całości. Wleciał Aug midnight lilly mw, którego zaraz sprzedałem po 65zł i mp9 rose iron ft które opierdzieliłem za 450 zł. Teraz jedna broń jest po 140, a druga po 800 XD.