Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zeek: smsl sanskrit 10th + Pioneer sa-8500 Mk II oraz do tak już dużego pomieszczenia kolumny na linii transmisyjnej audiolabor lql-100
Ja też szukałem czegoś co zmieściłoby się na biurku w niedużym pokoju. Ostatecznie wybór padł na SMSL A6 i Wharfedale Diamond 225. Jestem bardzo zadowolony. Po drodze wymieniłem jeszcze kable głośnikowe na Chord Clearway. SMSL A6 ma już wbudowany dobrej klasy DAC, także karta dźwiękowa nie będzie potrzebna.
@zeek: Mnie w zupełności wystarczyło. Łącznie wyszło koło 3k. SMSL A6 kupiłem okazyjnie na aliexpress (~1600 PLN) a kolumny na ebayu (~1100 PLN). Kable Chorda to wydatek rzędu 260 PLN.
@zeek: Ten Denon to też ciekawe opcja. Z kompaktowych wzmacniaczy z DACem brałem jeszcze pod uwagę NAD D 3020, Teac AI-301DA i PS Audio Sprout. Z lepszych głośników pomyślałem o Bowers & Wilkins 607, ale nie wiem jak to zagra w dużym zagęszczeniu na biurku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zeek: przebijam. IQ 4180 at będę miał na przyszły tydzień oraz wzmacniacz Sphinx myth 5 z kartonem i pilotem. Jak z Warszawy jesteś to wpadaj na odsłuch .