Wpis z mikrobloga

Heh, "kolega" napisał do mnie na FB, i nie mam pojęcia czy powinienem to zignorować czy jakoś odpisać. Strasznie pasywno-agresywnie do mnie napisał i nie lubię tego. W pyskówki też się nie zamierzam wdawać. Raczej i tak bym przegrał :/ 7 lat po szkole i nadal nie mam pojęcia jak reagować na zaczepki.
#przegryw
  • 66
@jadewtrzyzer0cztery: Napisał do mnie "Niemcuchu" i to, że mam niejako jakieś zobowiązania do utrzymywania kontaktu z nim.
No to mówisz, że to wysłać? Ok, najwyżej mnie skasuje z FB :D Może nie powinienem się przejmować uczuciami innych.
@jadewtrzyzer0cztery:

spytałbym podobnie jak twój koleżka

"Szwabie, Niemcuchu. Co się do mnie nie odzywasz?"

Dla mnie do brzmi jak pretensje. Tak jakby nie mieli mnie wszyscy w dupie i nie wyśmiewali za plecami. Może jestem wyczulony. Nie wiem. Dlatego się chciałem zapytać :D
@jadewtrzyzer0cztery: Do dzisiaj mam stany lękowe jak widzę grupkę młodych chłopaków. Wiem, że mi nic nie zrobią a dostaję ataku paniki. Na uniwerku jak miałem zrobić prezentację przed całą klasą w grupie językowej to też atak paniki. Nie potrafię zawiązywać znajomości jako tako. Rozmawiać w grupie.
Łatwo powiedzieć, zapomnij o przeszłości :(

Chciałbym być normalny.
@SmutnyNormik:
Napisał dokładnie
"Siema jak tam Niemcuchu u Ciebie? Co się nie odzywasz?"

twoj stan majatkowy

Coś tam będzie. Mam ok. 5000€ ruchomości. Trochę oszczędności. Zbieram na wkład własny.
Co do niego to nie wiem. Wiem tylko, że ma żonę i dziecko i ożenił się 4 lata po tym jak zrobił to dziecko. Może mieszka już u siebie. Może u rodziców albo u teściów. Nie interesuję się nim za bardzo.