Wpis z mikrobloga

@BLOODLINE: rano o 8:00-10:00 dojdzie jak teraz wyślesz. Żeby szybko kupić i nie przepłacać dodaj kartę revo do wirexa, kup tam xlm lub xrp wyślij na coinbase i wymień na co tam chcesz będzie taniej niż zakup i wypłata na wirexie czy gdziekolwiek.
@plaisant: revolut chyba zaczął blokować wirexa. Zrobiłem dzisiaj jedna transakcje i przeszło, ale druga próbuje i revolut odrzuca. Może to kwestia zweryfikowania karty revolut na wirex? Proszą o jakiś 4 cyfrowy kod weryfikujący kartę revolut, gdzie go mam znaleźć?
@adameddard: na revolucie go nie ma, ja napisałem na czacie revoluta i poprosiłem o kod do tej transakcji, dopiero wtedy mi go podali
jak połączysz się z czatem botem to napisz tam słowo livechat to połączy cię z człowiekiem i o tej porze teraz chyba nikt nie pracuje więc próbuj jutro
revolut chyba zaczął blokować wirexa. Zrobiłem dzisiaj jedna transakcje i przeszło, ale druga próbuje i revolut odrzuca.


@adameddard: po prostu wyczerpałeś limit 45€ jaki jest na wirex dla niepotwierdzonej karty, poproś o kod na czacie revoluta
@plaisant: już tak zrobiłem. Uzyskałem od i mam potwierdzoną kartę. Zauważyłem bardzo złodziejskie kursy na tym wirexie. Wpłaciłem 40 euro z revoluta. Wirex token był już warty 33,5 euro... bardzo łabo to wygląda. Już lepiej wyszło mi przewalutowanie na swap.ly
@adameddard: drożej będzie na swap.ly niż na wirex, przed chwila porównałem kursy na swap.ly kupisz 0.96991 BTC za tyle samo pieniędzy na wirex 1BTC

dzisiaj wyslij z revolut przelew zwykły na coinbase pro (wpisz poprawny tytuł przelewu jest na coinbase pro jak klikniesz depozyt) pieniądze będa w poniedziałek rano na coinbase pro
Wirex token był już warty 33,5 euro... bardzo łabo to wygląda


@adameddard: nie wiem czemu o tym wspominasz, nie wiem co masz na myśli, wpłacasz karta 40€ i na wirex masz 40€ nie patrzysz na jakiś ich token
@plaisant: nie widzę konta eurowego na wirex. Przelewając z euro na wirexa, automatycznie zamienia mi na jakiś szajs- wirex token. Później ten token zamieniam np na dom i przesyłam na coinbase. Mogę trzymać euro na wirex?...