Wpis z mikrobloga

Eh, muszę to zrobić. Ten netflix mnie dobija. Obiecują dobry kontent od 5 lat i nic. Ciągle tylko murzyni, geje i feministki. Rezygnuję dzisiaj z konta. Zobaczymy co netflix na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą w rodzinie, która płaci, bo reszta to pasożyty. Udostępniałem im po dobroci, ale wali mnie to. Anuluję od razu członkostwo i wypadam z tego gówna. Po 16 opiszę wam co i jak.

#netflix #codzienneusuwanienetflixa
  • 9
  • Odpowiedz
@adibor: Czy OP usunie konto? Czy doprowadzi to do tragedii w jego rodzinie? Jak Netflix sobie poradzi z tak gwałtownym odpływem widowni? Czy to już czas sprzedawać akcje?

Więcej dzisiaj po godzinie 16.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@adibor: kto mądry opłaca netfliksa i wierzy że znajomi którzy korzystają oddadzą mu chajs? Ja teraz jestem pasożytem nie płacę nic polecam ten stan xd
  • Odpowiedz
@adibor: Dokładnie miras! Jobac zydflixa. Ja tez anulowałem subskrypcje i wrócę dopiero gdy przestaną promować bycie czarnym jako normalne, a zaczną wspierać katolickie wartości, takie jak alkoholizm, okradanie pracodawcy, zawiść czy #!$%@? zony po pijaku. Mam nadzieję, że po naszej rezygnacji, Netflix poważnie zastanowi się, w którym kierunku powinien rozwijać się serwis!
  • Odpowiedz