Wpis z mikrobloga

@RidgeForrester: szczerze za te coinsy ktore wydal koles na to mogl zrobic o wiele lepszy wiec i tak jie ma tragedii a Twoj placz prawie w marcu ze ludzie maja w 10 dywizji takie sklady jest oznaka twojej frustracji i placzu ze nie potrafisz grac bo takie cos to sie dalo w grudniu wykrecic
  • Odpowiedz
@8otai: #!$%@? lekkiego łapie to prawda ale #!$%@? o jakimś płaczu zostaw może dla siebie. Nigdy nie twierdziłem że jestem mega graczem itp wystarczy że strzeliłem kolesiowi gola na 1:0 mając w składzie 3 srebrne karty a resztę meczu rozwalałem mu większość akcji bo szans by to wygrać i tak nie miałem a ten mecz grałem tylko po tych kilka punktów by utrzymać rangę
  • Odpowiedz
@RidgeForrester: w twojej wypowiedzi jest tyle hipokryzji ( ͡° ͜ʖ ͡°) koncze dialog wypowiedzialem sie i tyle nie musisz sie napinac a jak nie liczyles na odpowiedz to nie wylewaj swoich zali publicznie
  • Odpowiedz
@Camel665: ale przeciez nie tylko prosi maja takie sklady a w zasadzie oni takich nie maja tylko spojrz ronaldo na 3/4 zgrania modric bezuzyteczna karta itd. W #!$%@? jest dzieci szczegolnie niemieckich ktorzy wydaja grube ojrasy rodzicow i potem maja takie sklady co nie oznacza ze automatycznie wzrasta ich skill stad najczesciej (przynajmniej na dzien dzisiejszy) takie sklady w DR
  • Odpowiedz
@RidgeForrester Nie spodziewanym się trudnego meczu jakbym zobaczył taki skład. Gość gra w pomocy Arthurem i Modriciem, obrona trochę przeciętna, bo Carvajal czy Ramos to nie są topowi obrońcy. Do tego gra Ronaldo bez zgrania. Skład może nie jest tani ale słaby jak za tą cenę, chociaż Messi, Hazard czy Ronaldo to wiadomo - dobre karty
  • Odpowiedz
@dulux23: koleś grać potrafił, tego nie powiem np z pierwszej piłki rozgrywał takie piruety że ledwo wzrokiem nadążałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) mi bardziej chodzi o fakt że w tej grze pełno takich #!$%@? dla mnie to tak jakbym wchodził do podstawówki bić dzieci. 10 dywizja to ostatnia dywizja, niżej spaść się nie da a takie akcje nie są fair wobec innych. Przynajmniej ja mam takie zdanie.
  • Odpowiedz
@dulux23: doskonale zdaje sobie z tego sprawę, jestem w 10 dywizji. Sam nie potrafię wykorzystać kart które mam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja gram tam dla przyjemności. A to żadna jak mam grać z typem co widzę że potrafi, karty ma ponad przeciętne wszystkie a poziomem wyraźnie odstaje od przynajmniej 90% graczy z tej dywizji. Wielu przypierdziela się o tzw. ruchanie w dupę przez ea dla mnie
  • Odpowiedz
A mi w 5 dywizji jest bardzo spoko. Coś tam przegram, coś tam wygram...range 1 utrzymuję i pełen lajcik bez zbędnej napinki. Szczęśliwie nie grają karty tylko ludzie
  • Odpowiedz