Wpis z mikrobloga

Co oni zrobili Ter Stegenowi i innym bramkarzom w ostatniej aktualizacji? Nie dość, że kompletnie #!$%@? gameplay to zepsuli jedynego grywalnego bramkarza w tej grze xd Wcześniej na 1000 meczów nie puszczał prawie wgl szmat, a od środy puszcza wszystko, odsuwa się od piłki, kładzie się, wszystko leci mu po rękach.

Zamieszczam filmik z puszczonymi bramkami w jednym z meczów.

https://streamable.com/c6cen

Wcześniej obroniłby każdą z tych bramek z palcem w dupie. Po tej aktualizacji, wszystko pływa, jest mega delay, a Ter Stegen gra gorzej niż DDG w poprzedniej fifie ( ͡° ͜ʖ ͡°), czyli jak najgorszy placek, większy od Begovicia. Strach pomyśleć jak bronią inni bramkarze, którzy już przed aktualizacją bronili jak gówno. Grając na VDS wszystkie piłki przechodzą przez jego ręce, Alisson TOTY puszcza bramki z 35 metra, masakra. Powinni wrócić do poprzedniego gameplayu bo teraz nie da się grać. Delay + lodowisko i #!$%@? gra bramkarzy, brawo EA, do tego OBS, który włączają przeciwnicy w 15 na 15 ostatnich meczów w 3 dywizji. Już byłem blisko 2, bo miałem 1696 punktów, ale przed chwilą znowu poleciałem do 1500 punktów, grając na gości robiących Osimhena, te skrypty są jakieś chore, wystarczy jedno dotknięcie piłki i taki placek strzela z gówno pozycji, tyłem do bramki, obrona się rozchodzi. Już LW zakończyłem na bilansie 14:4, bo nie dało się grać, ale hajs się zgadza, co tydzień nowy event i paczuszki się sprzedają xd

#fut
  • 21
@Wojtini1996: a weź mnie nawet nie denerwuj, prowadziłem 2:1 z gościem co miał w składzie ikony i toty. Wypuścił piłkę do Mbappe, no ale Ter Stegen elegancko wyszedł z bramki. GK stanął na linii pola karnego i #!$%@? nie ruszył się dalej by przeciąć podanie, stał jak debil na rogu pola karnego. Mbapppe wziął piłkę ściął do środka i cyk gol...
@Wojtini1996 Ja też mam wrażenie, że po aktualizacji mój VDS wpuszcza więcej bramek, coś się musiało pozmieniać w tej kwestii. Co do tych sytuacji co pokazałeś to tylko jedna nie powinna wpaść, te inne nie były do wyjęcia wg mnie
@Wojtini1996: No właśnie dzisiaj o tym pisałem, też to zauważyłem, że coś jest nie tak z bramkarzami, wcześniej Alisson TOTY każdy strzał z dystansu łapał w zęby, a teraz piłka przez niego przelatuje
@ozzi91: @chim3ra: @iti1986: @dulux23: @krahonators: @fellowsik: @husekbwoy: Jeszcze przy żadnej aktualizacji nie odczułem aż tak gwałtownej zmiany gameplayu. Diametralnie zmieniła się fizyka piłki i zachowanie zawodników na boisku. Delay i lodowisko się zdarzają, ale od ostatniej aktualizacji są cały czas. Wszystko pływa, nie da się podać, nie da się obrócić z piłką. Mikroruchy są u mnie kompletnie niemożliwe, ciężko zrobić jakiś zwód, bo zanim gra
@iti1986: Ciężko ocenić przy tym gameplayu, gram na zmianę Rio, Kehrerem i Militao. Ten ostatni najbardziej mnie ostatnio #!$%@?ł, bo robił dużo błędów. Kehrer jest zwinny i ma 5* słabszej nogi, co pomaga przy tym obs przeciwnika, gdy w każdym meczu napiera na moich obrońców już pod moją bramką. Kehrerem gra się dość przyjemnie, na plus wyprowadzanie piłki, Militao potrafi #!$%@?ć #!$%@? wie gdzie i często celnie nie podaje, ostatnio w
@iti1986: Jak wyjdzie na CAM to będzie można go jakoś zgrać, ale ostatnio grał na LW, więc tam może dostać swojego POTMa i tam by mi bardziej pasował ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też chciałbym go zrobić, ale ostatnio kupiłem Dinho i zostało mi po tym mniej niż 30k, które jakoś powoli staram się pomnożyć, ale szału nie ma, bo EA wypuszcza sbc o paczki raz na kilka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wojtini1996: Przyznam szczerze że najgorzej grało mi się w piątek wieczorem a w sobotę oraz niedzielę było okej. Gameplay responsywny i dało się dobre akcje tworzyć.