Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mireczki chcę kupić tablet graficzny do gry w #osu i wszędzie polecają tablety firmy wacom i huion a zauważyłem ostatnio dużo szumu wokół Xp-Pen Star G430S i że ma wsparcie do osu plus cena też jest przyzwoita, możecie się wypowiedzieć na ten temat czy warto się nim zainteresować czy zostać przy huionie h420?
#kiciochpyta
  • 16
  • Odpowiedz
@bartix133: grajac przez jakiś czas na huionie, mogę powiedzieć, że wypada biednie na tle polecanego wacoma
ten wacom one nie jest polecany bez powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bartix133: ten też jest ok to jest nowsza wersja ctl 480 tylko trzeba używać sterowników zrobionego przez ziomka bo na oficjalnych jest minimalny input lag
  • Odpowiedz
@bartix133: to ctl 490, tragiczny jest, unikaj go w szczegolnosci jak zdecydujesz sie hooverować - nie dotykać penem powierzchni tableta w trakcie gry
najlepszy - 480
najlatwiej dostepny obecnie - one/472 (ten bez przyciskow na górze)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaciePrzegryw: czyli następca 480

@bartix133: to ctl 490, tragiczny jest, unikaj go w szczegolnosci jak zdecydujesz sie hooverować - nie dotykać penem powierzchni tableta w trakcie gry

@Aer0: jak się jest dzbanem i korzysta z oficjalnych sterowników to tak jest ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nimu: sterownik nie zwiększy odległości aktywacji między penem a tabletem, jedynie input lag zminimalizuje
poza tym następca wcale nie musi być lepszy tak jak właśnie w przypadku 490 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz