Wpis z mikrobloga

Niektóre różowepaski są dla mnie miłe, mimo bycia #przegryw. Byłem właśnie w empiku i chciałem kupić sobie karty (takie zwykłe, najzwyklejsze), jakąś płytę z polską muzyką i grę morrowind z dodatkami. Wszystko z sentymentu. No i idę do kasy, ale nikogo nie było. Rozglądam się dookoła i pani ekspedientka zobaczyła, że stoję i czekam, więc podeszła do kasy. Daję jej wszystkie itemy, a ona patrzy na grę i mówi. Na tą grę mamy promocję 1+1, można wziąć drugą grę za darmo, nie chce pan? Na co ja: "chcę". I pobiegłem wziąć obliviona do pakietu. Widziałem ten napis 1+1 na okładce, ale nie chciało mi się w to wnikać i myślałem, że są tam jakieś gwiazdki, albo kruczki, że trzeba przekroczyć jakąś cenę, czy coś. Także miło się zdziwiłem. No i dziękuję temu różowemu pasku, że mi o tym powiedział. Mogła olać temat, a ja wyszedłbym ze sklepu bez jednej gry. Aż miło mi się zrobiło na serduszku. Bardzo się z takiego rozwoju wypadków ucieszyłem, a pani cieszyła się z mojego szczęścia.
No i teraz muszę coś zjeść, później posprzątam mieszkanie, zrobię pranie, nie wiem jak to wszystko wypadnie czasowo, ale chciałbym też obejrzeć skoki, później zawody online i gdzieś w międzyczasie będę słuchał sobie nowo zakupionej płyty, układał domki z kart, albo uczył się blackjacka i innych karcianek, no i finalnie będę grał w grę.
()
#rozowepaski #chwalesie
  • 23
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 334
@draxter: @DizzyEgg:

może weź jakąś czekoladkę z kwiatkiem


#!$%@?, nie... Nie rób tego. Zaoszczędzisz sobie i jej niezręcznej sytuacji. Z kwiatkiem i czekoladą to można latać do kogoś z kim zaciesnilo się znajomość, a nie do dziewczyny, z którą się zamieniło kilka zdań. Są takie, które by się może i ucieszyły, ale ryzyko uznania za creepa jest dość spore :p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@Wypierd-eK:
A tam #!$%@?. Są też dziewczyny, które są po prostu miłe i nie chcą nikomu sprawić przykrości. Raczej częściej można takie cechy spotkać u kobiet niż u mężczyzn. To kwestia większego poczucia empatii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@draxter: ściągnij sobie od razu openMW do tego morrowinda. Oszczędzisz sobie nerwów z bugami, a i działa bez kombinowania na win10
  • Odpowiedz
@draxter: kiedyś jak wracałem wieczorem z kursu wstąpiłem do monopolowego żeby się dobić bo trochę mi brakowało. W przypływie szczerości wypaliłem do ekspedientki że ma bardzo ładne nogi. Trochę się posmiala i życzyła przyjemnego wieczoru. Przez kolejne 3 miesiące chodziłem tam reguralnie i za każdym razem zostawiała mi browary z promocji żeby nie wykupili. Siedzę sobie i myślę że chyba była do zrobienia ale #przegryw mocno i nie zauważyłem. Xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@draxter: a tam, nie słuchaj niemiłego pitolenia w komentarzach. takie drobnostki bardzo cieszą () miłego wieczoru!
  • Odpowiedz
@draxter: kiedyś kupowałem olejek do ep i pytam takiej blondyneczki czy maja jakieś w promocji, a ona ze jak się ładnie uśmiechnę to się coś znajdzie :) ona schyla się pod ladę i wyobraź sobie jej minę gdy się prostuje a tam moja różowa przyszla obok mnie xD
  • Odpowiedz