Wpis z mikrobloga

Jaka najlepsza konfiguracja w kategorii cena/wydajność do Ryzen 3600 ? podpowiecie coś? Komputer ma służyć do #montaz #montazfilmow
Lepiej markowy ram ale mniej mhz, czy więcej a mniej znany? lepiej 4x8gb czy 2x16gb?
Jaki zasilacz to uciągnie minimum?

Jaka najlepsza karta graficzna do vegas 15?
Jaka płyta? B450?

#vegas #sonyvegas #magix #ryzen #komputery z #amd #ryzen #skladamkomputer #asus #msi #silentiumpc #amd #pcmasterrace #ryzen #komputery
  • 24
  • Odpowiedz
@kolotego: nie ma czegos takiego jak markowy ram, jedno i to samo, wez wiekszy mhz x2 16
grafika nie ma wiekszego znaczenia przynajmniej tak mi sie wydaje a plyta to nwm
  • Odpowiedz
  • 0
@kolotego zasilacz 600w, ramy 3600mhz 2x8 (2x16 ewentualnie), rx 5700. To koszto-efektywna konfiguracja ale nie wiem czy dobra do Vegas 15, bo się nie znam na renderingu
  • Odpowiedz
@Ajihat: Poczekałbym na kupowanie Rx5700 XT z powodów słynnej niestabilności tej karty tostowanej codziennie na reddicie, ale może się trafić tak, że @kolotego nie będzie miał żadnych problemów.

Ja tam czekam na fix sterowników i siedzę na Linuxie w tym momencie.
  • Odpowiedz
  • 0
@kolotego 3600mhz to jest sweet Point dla tych procesorow. 600w z tą kartą graficzną spokojnie ci wystarczy, tylko kup zasilacz z certyfikatem co najmniej bronze
  • Odpowiedz
@kolotego: te 400mhz duzo da, zwlaszcza na ryzenie
x2 16 z tego powodu iz quadchannelu raczej ci plyta/procek nie obsluzy ale nie wiem tego kiedys sie pytalem bo sam chcialem tak zrobic
a co do gpu to do takiego ryzena czekalbym na nowe gpu bo maja byc niedlugo, to sb kup rtxa 3060
  • Odpowiedz