Wpis z mikrobloga

Miami Heat
@piotr-zbies
Jae Crowder
pierwszy kontrakt 10-dniowy

Duncan Robinson
pierwszy kontrakt 10-dniowy

Ponadto zwalniam Carsena Edwardsa z 31 spotkaniami na koncie w celu absorpcji drugiego z kontraktów.
A tak poza tym będę szukał kogoś chętnego na sign-and-trade w najbliższym offseasonie.

#dynastiafantasynba
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotr-zbies: Duncan od zeszłego tygodnia jest u mnie, praktycznie od razu dostał drugi kontrakt 10-dniowy, więc taki trochę kek z tym zwolnieniem Carsena XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotr-zbies: Bo ja jedyne, co muszę zrobić w przypadku 10DK to wysłać maila (i kolejnego jeśli taki kontrakt chcę przedłużyć), a później komisarz aktualizuje składy na Yahoo i wszystkie te czynności zostały prawidłowo wykonane.
Ja wpis mogę zrobić, ale nie mam takiego obowiązku. Komisarz z tego, co widzę, taki wpis robił tylko, jeśli były jakieś niejasności, do kogo powinien trafić dany zawodnik - taką niejasnością na pewno nie jest Duncan, który
@piotr-zbies: Potwierdzam, Duncan Robinson jest na 10DK do 22.02 w OKC. W tym czasie jest RFA. Chcesz go podebrać, to musisz złożyć ofertę kontraktu. Zresztą nawet gdyby @Trae nie podpisał z nim drugiego 10DK, to ofertę można my złożyć dopiero w czwartek po 12, bo do tego czasu @Trae może go przedłużyć - a zrobił to dużo wcześniej.

Nie będę ukrywał, że ostatnio mam sporo na głowie w pracy i sprawdzam