Wpis z mikrobloga

Cześć miraski, jaki wideorejestrator tak do 200-250zl. Po ostatnich przejściach z policją i brakiem możliwości udowodnienia swojej racji stwierdziłem że zakup jest niezbędny robiąc około 5-6tys km miesięcznie. Wpadł mi w oko taki rejestrator https://www.x-kom.pl/p/302522-wideorejestrator-xiaoyi-yi-dash-camera-25k-27-165.html?gclid=Cj0KCQiAm4TyBRDgARIsAOU75srjb90MvFmkQ_PHmt25rb7x-ywailiZadjXUDLJu9p4vi7Uk3ZkAicaAn1MEALw_wcB może coś lepszego w tej cenie albo tańszego.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

#wideorejestrator #xiaomi #polskiedrogi #kierowcy
  • 16
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim. Szczególnie @Kamil10445: i chyba zdecyduje się na zakup z al.to dobry deal biorąc pod uwagę, że sama karta kosztuje 80zl. A rejestrator potrzebuje na już, bo przejścia z policją o których mówię to próba wrobienia mnie w 110km/h na ograniczeniu do 40 i niezatrzymanie się do kontroli. Kamera by mnie od razu wybieliła a tak to muszę chodzić po komisariatach i się tłumaczyć. Więc potrzebuje go na wczoraj
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@GratisAgd: pierwszą kupiłem latem, kolejną szwagier w październiku a potem teściowi na święta - w żadnym wypadku to nie był błąd cenowy (tzn, moze iest ale zamówienie realizowali).
  • Odpowiedz