Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ej według wykopowych ekspertów i mikrobiologów, jutro mamy się dowiedzieć o przynajmniej kilkunastu przypadkach zarażenia wirusem. Chyba, że nas komunistyczny rząd to zatail i już mamy śmiertelne w polsce.
#chiny #polska #2019ncov
  • 13
  • Odpowiedz
@Jutuberiano: Nie chcę być brany za foliarza czy kogoś innego.jedyne o co mi chodzi to o prawdopodobieństwo nie trzeba być Einsteinem żeby zauważyć że bardziej prawdopodobne jest że znajduje się chociaż 1 osoba zarażona w Polsce niż to że takiej nie ma
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fafell: a jaka jest minimalna liczba obywateli, gdzie można powiedzieć, że ktoś jest zarażony, albo stwierdzić że nie? Dla takiego eksperta od probabilistyki jak ty, takie wyliczenie nie powinno stanowić problemu.
  • Odpowiedz
@henk: kieruje się zdrowym rozsądkiem patrząc na 12 potwierdzonych przypadków w Niemczech gdzie część nawet nigdy nie była w Chinach każe mi zdrowo rozsądkowo założyć że mniej prawdopodobne jest to że wirusa nie ma w Polsce
Ale pewnie masz rację i nasze pole siłowe chroni nas przed wirusem skutecznie i nie podda się jeszcze przez wiele miesięcy.
Chciałbym żebyś mi napisał czy na prawdę uważasz że na 100% wirusa nie
  • Odpowiedz
@Chudyy: wytrwałem dwudniową rozmowe z psychofanem zięby, słowa które napisałeś nie są w stanie mnie w jakikolwiek sposób dotknąć psychicznie albo emocjonalnie
  • Odpowiedz