Wpis z mikrobloga

W co można grać na Nintendo switch gdy ma się xboxa i dobrego PC'ta?

Z takich dużych gier, ograłem Mario Odyssey i Zelde. Chciałbym coś w tych klimatach. Wesołe, inne, od Nintendo, z tym że widzę zastój ostatnio z takich gier ekskluzywnych.

#nintendoswitch
  • 14
  • Odpowiedz
@koprzywa: Z gier bardzo nintendo Luigie Mansion 3, super mario maker i donkey kong jak lubisz platformówki, mario+rabbids (wesoły x-com), splatoon 2 wesoła strzelanka, smash bros wesoła bijatyka dla całej rodziny xD. Remaster Zeldy też będzie pasował do wymagań
  • Odpowiedz
@frutson: A wiesz, też się zastanawiałem. Ale jak już mam to na xboxie gram w takie typowe kanapowe gry, jakieś platformówki, bijatyki, proste RPG'i. Na PCcie gram głównie w FPS'y, zauważylem że bardziej mnie pochłania gra jak gram na PCcie, także tutaj sprawdzają się też gry z rozbudowaną imersją, fabułą, zwłaszcza FPP.
  • Odpowiedz
@koprzywa: Podpinam się pod Xenoblade 2. Wczoraj skończyłem grę po 75h. Fanem gatunku nigdy nie byłem, ale wzięła mnie z zaskoczenia i jest to jedna z najlepszych gier w jaką kiedykolwiek grałem.
  • Odpowiedz
@koprzywa: Ja z moją różową na switchu dobrze bawimy się w Mario Party, Mario Rabbids, Steamworld Dig 2, Binding of Isaac, Stardew Valley czy gry lego. Mam ps4 i w sumie switch jest dla nas konsolą do indyków i tytułów stricte od Nintendo.
  • Odpowiedz