Wpis z mikrobloga

2 lata temu udało się zrealizować jeden z celów "do zrobienia przed śmiercią" ʕʔ wydanie własnej fizycznej karcianki.

Z tej okazji zapraszam do #rozdajo gry.
W poniedziałek gra zostanie wysłana do jednego z plusujących.

Postępy projektu od pomysłu, przez prototyp i wydanie były opisywane na mirko pod tagiem #karciankait (nazwa tagu jest taka, bo początkowo nie miałem pomysłu na nazwę i była to po prostu "Karcianka IT"). Czyli można sobie prześledzić rozwój gry na tagu.
Razem z pierwszym dodatkiem gry udało się już sprzedać w Polsce ponad 4000 pudełek. Zostały zorganizowane również 3 turnieje. Dla zainteresowanych: relacja z pierwszego turnieju.
Jeśli wszystko dobrze się potoczy, to w maju gra rusza międzynarodowo na Kickstarterze :) pracuję również nad rougelikową wersją cyfrową gry (taki "Slay The Spire" osadzony w programistycznym uniwersum "IT Startup - Gra Karciana)".

Jeśli nie załapiecie się do rozdajo - do jutra trwa promocja z okazji 2 lat od akcji na wspieram.to.
Z kodem "2lata" wszystko na podstronie https://itstartup.pl/dodatek/ jest do jutra o 15 zł tańsze.

Have fun
#javadevmatt

JavaDevMatt - 2 lata temu udało się zrealizować jeden z celów "do zrobienia przed śmi...

źródło: comment_1581064534AzNL8Fl5r2c1zDxiP5Bwvr.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@Klapeyron: tu musiałbym Shoplo wysłać feature request;p dziwnie to działa, racja.
@Raix: musisz zgłosić się z tym do Shoplo. Jest parę rzeczy, które u nich nie działają :D od dłuższego czasu chcę zmienić dostawcę sklepu, ale jakoś ciągle to przekładam przez inne rzeczy na głowie.
  • Odpowiedz
co jest główną przyczyną hejtu wykopków w stosunku do Ciebie ?


@Morthgar: kiedyś prowadziłem na YT serię "Programista na emigracji" i wtedy grupka "patryjotów" mnie atakowała. :D Na Wykopie jest sporo politycznych oszołomów. Na YT w pewnym momencie masowo pojawiły się komentarze o tym, że jestem opłacany przez Niemiecki rząd, by wyludniać Polskę i zachęcać do emigracji Polaków (ʘʘ)
Jednak najwięcej tego było, gdy wydawałem moją książkę
  • Odpowiedz