Wpis z mikrobloga

@Habemuspapam69: ukryty przekaz w rapie XD, still metal stoi na wyższym poziomie niż wasze beaty na jedno kopyto i nałożone efekty na wokal. Tylko teksty napisać i reszte robi producent za nich. Żeby grać jakąkolwiek muzykę gitarową to trzeba mieć talent kompozytorski i po prostu ogarniać techniki grania. Mówię o tych standardowych gatunkach. Solówki, riffy, melodie, to nie jest wcale proste. Przesłuchanie albumu tyczy się właśnie odkrywania dźwięków i motywów, tak
  • Odpowiedz
@mt5114:

Żeby grać jakąkolwiek muzykę gitarową to trzeba mieć talent kompozytorski i po prostu ogarniać techniki grania.


Nawet małpa nauczy się paru akordów, i będzie grać jak każdy brudas szarpidrut, który myśli, że zagranie smoke on the water to jakaś wyższa sztuka xD
  • Odpowiedz
@MemeFairy: nie prawda, to co napisałeś to są jedynie urojenia w twojej główce. Zauważ że kompletnie to samo mogę napisać o tworzeniu muzyki na jakimkolwiek innym instrumencie XD, kwestia akordów. Ale ty wiesz że tutaj potrzeba znać skale, i po prostu wiedzieć co dobrze brzmi razem? To nie jest tak że sobie grasz byle co, a smoke on the water to ultra słaby przykład bo to ani nie metal (o którym
  • Odpowiedz
@mt5114:

Żeby grać jakąkolwiek muzykę gitarową to trzeba mieć talent kompozytorski i po prostu ogarniać techniki granie

Żeby grać jakąkolwiek muzykę gitarową


A propos zastnawiania się, co się pisze. Ktokolwiek, kto ma jakieś pojęcie o produkcji muzyki, zarówno kompozycji, masteringu itp. nie #!$%@? takich kocopołów. Muzyka to sztuka, a nie zawody, kto szybciej, lepiej, albo kto bardziej skomplikowanie zagra, nie można stopniować jej w taki sposób, że jeden gatunek jest lepszy
  • Odpowiedz
@MemeFairy ale grzeczniej się wyrażaj, i słucham o wiele więcej niż sobie wyobrażasz, i jak sobie zdążyłeś o mnie wyobrazić. Nie było słowa o tym że uważam że rap jest gorszy ogólnie (po prostu go nie lubię i nie bardzo doceniam prostotę tego gatunku), ciągle sobie interpretujesz tak jak chcesz to co napisałem. I tak ambientu słucham regularnie akurat, no ale. Słaby wywód, jeden wielki pokaz twojego wyobrażenia na mój temat i
  • Odpowiedz
@mt5114:

still metal stoi na wyższym poziomie niż wasze beaty na jedno kopyto i nałożone efekty na wokal

Nie było słowa o tym że uważam że rap jest gorszy ogólnie


Sugerowanie, że coś stoi na wyższym poziomie nie jest na równi z "po prostu go nie lubię", jest oczywistą próbą obiektywnego stopniowania dwóch różnych gatunków. Już drugi raz udowadniasz, że prawdopodobnie nie czytasz tego, co piszesz. A wywód napisałem ot tak,
  • Odpowiedz