Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #paznokcie #kiciochpyta
Hejj Różowe!
Muszę wybrać i zamówić mamie zestaw do robienia paznokci. Budżet to około 200 zł. Czy dacie radę polecić coś konkretnego? Na allegro cała masa niewiadomego pochodzenia sprzętu i marek, które nic mi nie mówią.

Uprzedzając pierwsze pytania, mama wcześniej chodziła do kosmetyczki i nie ma żadnych sprzętów do tego w domu (ani lakierów). Wiem, że trzeba kupić frezarkę i lampę UV do utwardzenia. Co jeszcze?
  • 10
@Ewa95: Jest! (ʘʘ) Mam rozumieć, że mogę u nich wszystko kupić? Tylko proszę powiedzieć, na jakie marki warto zwracać uwagę, w szczególności, że o pilarki i lampy uv (bo to chyba najdroższe?)? Mama oczywiście, chciałaby wydać jak najmniej, a ja uważam, że trzeba kupić porządny zestaw ale za rozsądne pieniądze.
@R__R: frezarka jest pomocna ale nie niezbędna. Podstawy: lampa, cleaner (ze swojej strony polecam uzyc taniego spirytusu salicylowego zamiast), bloczek polerski, pilnik, waciki bezpyłowe, baza, lakiery kolorowe, top, aceton do ściągania i ewentualnie coś do usunięcia skórek. Polecam firmę estetiq, provocater. Mam też dużo z aliexpress ale w tej chwili marek nie podam. W razie pytań pisz priv :)
@R__R Tak, wszystko dostaniesz.
Pilarki, to z samego alle nawet dostaniesz. Z markami to różne, bo to zależy jakie ma parametry i wgl. Tam nie ma gorszych i lepszych :D
Moja starsza sis dostala na prezent właśnie z alle lampe, a młodsza chcąc wymieć na wieksza moc, jak zobaczyła, to kupila taką samą, koszt ok. 80-90 zł
Po prostu fajnie, by było, żeby miała chociaż 48W.
A jeśli chodzi o ceny, to
@R__R szczerze mówiąc to nie znam tej firmy, ja mam frezarkę jd700 bo taka mi poleciła manicurzystka, a zestaw z neonail. Jednak bazy i topy mają średnie więc lepiej kupić je z indigo. Ale zastanów się czy musisz kupować frezarkę bo to nie jest must have A dodatkowo trzeba umieć się nią posługiwać