Wpis z mikrobloga

@Rabusek: No i tu już jest masa błędów początkującego, połączona z fartem początkującego, po 1. zbyt małe podbicia w pierwszym rozdaniu. Nie sprzedawaj tanio kart. All In mocno ryzykowny.

W drugim rozdaniu, to w ogóle podbicie na KJo trudne do zrozumienia, ale reraise na flopie to już w ogóle absurd i liczenie "na drapane". Akurat w tym wypadku Ci się udało ;) ale w 10. następnych szczęścia braknie.
  • Odpowiedz
@haxxx: ano, pewnie taki cel przyświecał, ale prawda jest taka, że lepiej mieć mniej, ale mieć niż tanio dojść do showdownu i potem płacz "bo ten #!$%@? trafił drugą parę na riverze" ;)
  • Odpowiedz
@Rabusek: dałem taga do obserwowanych, możesz wrzucać ręce jak co ;)

Podstawą gry jest analiza rąk i co najważniejsze, zawsze trzeba zaczynać od tych teoretycznie dobrze zagranych :)
  • Odpowiedz
@Rabusek: prosta zasada - jeśli widzisz flopa i niczego nie trafiasz (tu nie miałeś ani drawa do koloru, ani do strita, kompletne 0), do tego ktoś przed Tobą podbija i to mocno, to zawsze pasujesz. Gołe AJs na suchym stole to kiepska karta.

Do flopa zagrane OK.
  • Odpowiedz
@haxxx: choćby dla darmowego hajsu warto ;)

@Rabusek: jak dopadniesz silvera to mi zrobisz save z wszystkich materiałów, ja Ci za to będę łapki oceniał. Bo mnie teraz pokerstrategy nie lubi bo gram na Bwin ;)
  • Odpowiedz