Wpis z mikrobloga

Mirki #afera uwaga wykop samoczynnie dodaje wykopy do znalezisk sponsorowanych z mojego konta i zapewne konta innych mirków! Zauważyłem podobna sytuacje kilkukrotnie wpierw myslałem ze kiedyś coś może wykopałem i zostało ale dziś miarka się przebrała kiedy po 5 dniach wchodze na wykop i tak jak na screenie poniżej widze sponsorowany artykuł wykopany przezemnie! Jestem absolutnie pewny że nie plusowałem tego znaleziska tymbardziej ze to świeży wpis. Rozumiem reklamy itp ale sztucznie nabijać wykopy artykułom sponsorowanym to duża przesada tymbardziej że sponsorowany wpis dotyczy politycznej propagandy - wykop żenada, @M_B @wykop proszę o wyjaśnienie!
  • 6
@prawdawoczykole: Pisałam o tym 9 miesięcy temu, także nie jest to nowa sprawa.
https://www.wykop.pl/wpis/40471877/halo-co-to-jest-wykop-poleca-i-samo-sie-wykopuje-o/

Swoją drogą, właśnie zauważyłam, że wszystkie komentarze zostały usunięte przez moderatora. Wtf? Nic nie zgłaszałam, nikt tam chyba nie przeklinał ani nic. Jak kogoś przyłapią, że ma multikonto (to spotkało komentujących), to od razu usuwają wszystkie wpisy z serwisu?
@Eskeel: możliwe, swoją drogą zastanawiam się jak to jest że taka afera przechodzi bez żadnego echa od długiego czasu, chyba ludzie myślą że bait bo świadomość ze własne konto może służyć do wykopywania reklam bez wiedzy użytkownika to jawne dymanie....