Wpis z mikrobloga

Pamiętacie błąd w WOW-wie gdzie w wyniku błędu programistów w grze wybuchła epidemia?

Wielu graczy by uniknąć zarażenia zaczęła uciekać ze strefy skażenia, inni, którzy byli już zarażeni chodzili i umyślnie zarażali innych graczy, a pozostali chorzy stali w mieście i czekali na śmieć, lub nie logowali się do gry.

Teraz ciekawi mnie czy ile osób w realnym świecie, które będą zarażone umyślnie zaczną roznosić chorobę na innych.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Corrupted_Blood_Incident
#chiny
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@Nizax: @SmoIipaluch: Bug polegał na tym że był jakiś Boss na rajdzie do pokonania który rzucał chorobę. Tylko że po jego pokonaniu był bug ze choroba nie znikała po wyjściu z rajdu.
  • Odpowiedz
  • 32
@SmoIipaluch cześć ludzi żeby dalej grać wynajmowała sobie prywatnych healerów za golda, których jedynym zadaniem było chodzić za nimi i leczyć w trakcie gdy tamci sobie coś farmili czy questy robili
  • Odpowiedz
@Qontrol dokładnie to było tak że wirus w rajdzie cały czas przeskakiwał po postaciach i wszyscy po wyjściu byli "uzdrawiani". Jednak blizz zapomniał, że zwierzaki graczy walczące w rajdzie też zarażają przed co choroba wyszła poza rajd xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SmoIipaluch: Jest właśnie sporo filmów na ten temat. Sam nigdy w wowa nie grałem a wiem sporo na ten temat. Interesują mnie właśnie ciekawostki itp
  • Odpowiedz
@Niebadzsmokiem: Z drugiej strony jak jakiś debil pomyśli sobie, że nie ma już nic do stracenia, no to przecież wcale nie lepiej. A o ludziach co umyślnie zarażają nawet HIVem czasami się tu mówi, gdy wychodzą na jaw efekty ich postępowania
  • Odpowiedz