Wpis z mikrobloga

Potrzebuję coś pilnie wydrukować. Oczywiście, jak to w takich sytuacjach zwykle bywa, zbuntowała się drukarka. Czy w Gemini (lub okolicach) jest jakieś miejsce, gdzie można wydrukować zwykłe kartki A4? #tarnow
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Marysienka84: nie lubię typów. Wymieniając kiedyś baterię zapomniałem paragonu. Wyszedłem ze sklepu i zaraz jak zauważyłem, że nie wziąłem wróciłem do nich. Paragon już nie istniał ¯_(ツ)_/¯
@Bandurek Ale na drukowanie nie potrzebujesz gwarancji więc dawaj śmiało.
@Dayvid: w sumie jak wyszedłeś to są poniekąd usprawiedliwieni.
Też tak robię, po odebraniu płatności kładę przed klientem paragon, a on się obraca, wychodzi i za sobą nie ogląda, a paragon leży - to zgarniam od razu do kosza, bo po co mam zbierać cudze śmieci? Czasem czekam, bo ktoś zapina kurtkę, kręci się po lokalu już po rozliczeniu, coś tam jeszcze dopytuje i paragon cały czas leży na ladzie między
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Marysienka84: z tym, że na ich miejscu nie wciskałbym kitu klientow, że musiał wziąć paragon. Mnie by wystarczył nawet zmięty a usprawiedliwieni, nieusprawiedliwieni - więcej razy już u nich kasy nie zostawiłem i ponadto jeżeli mam okazję to dzielę się tym jak zostałem potraktowany, więc ¯_(ツ)_/¯
@Dayvid A no to inna sytuacja, ja tam kitu nie wciskam nikomu.
Z drugiej strony mamy monitoring, jeden się spierał, że nie dostał, tośmy spawdzli i jednak wziął. Jak usłyszał, że jest nagranie, to nie miał argumentu.
@Szprychu tak. Wydrukowałem. Punkt z kluczami został przeniesiony w inne miejsce z uwagi na Pepco. Tylko skurczybyki sobie liczą 50gr za kartkę czarno-biala 8). Dwa tygodnie temu koło Burku za kartkę ziomek mi policzył 10gr.